Ekspertai: štai, kodėl verta dar lapkritį papuošti namus Kalėdoms

Mėgstate savo namus kalėdinėmis dekoracijomis papuošti dar lapkričio mėnesį? Tuomet turime jums puikių žinių. Ekspertai atskleidė, kad anksčiau kalėdiškai papuošti namai suteikia žmonėms daugiau laimės, rašo cosmopolitan.com

Kalėdos (nuotr. 123rf.com)
11

„Dabartiniame pasaulyje, kuris yra kupinas streso ir išsekimo, žmonės trokšta dalykų, kurie jiems suteiktų laimės. Kalėdinės dekoracijos primena vaikystės nostalgiją ir suteikia laimės“, - sako psichoanalitikas Steve McKeown.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dukros pažadas mamai: apsirengsiu bet ką, ką padovanosi per Kalėdas

„Dekoracijomis žmonės puikiu būdu gali sugrįžti į vaikystės magiją. Todėl kiekvienam iš mūsų kalėdines dekoracijas verta ištraukti iš dėžių kuo anksčiau“.

Padeda užmegzti pažintis

Kitas anksčiau paruoštų Kalėdų dekoracijų privalumas – tai gali padėti lengviau užmegzti pažintis. Psichologijos žurnalas teigia, kad kalėdinės puošmenos namuose pritraukia kaimynų dėmesį, o tokių namų gyventojai atrodo draugiškesni ir lengviau prieinami.

Taigi, jeigu rajone jūs esate naujokai arba vis dar nepralaužėte ledų su kaimynais, tuomet vertėtų pagalvoti apie Kalėdines dekoracijas jau dabar.

Kita psichoterapistė Amy Morin patikina, kad anksčiau ištrauktos kalėdinės dekoracijos suteikia nostalgijos jausmą, o būtent jis žmonėms suteikia pozityvumo gyvenime.

„Nostalgija padeda žmonėms sustiprinti jų praeitį, tai padeda suvokti savo asmenybę. Pavyzdžiui, kuo anksčiau papuošti kalėdinėmis dekoracijomis namai atkuria ryšį su žmonių vaikyste“.


Rašyti komentarą...
A
As
2018-11-20 19:15:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manyciau,kad reiketu papuosti birzeli. O vargsai prekybininkai vis neisgali nusipirkti jachtos......
Atsakyti
-1

o
o gal
2018-11-21 08:42:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
išvis nenupuošti? Švenčiam kalėdas ištisus metus, tada pozityvo bus visus metus..
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų