TOP3 seksualiausi Zodiako ženklai: esate tarp jų?

Tai sąrašas, į kurį norėtų patekti kiekvienas. Juk daugeliui seksualumas siejasi su pasitikėjimu savimi, saviverte. Taigi, sužinokite, kas, pasak astrologų, yra TOP3 seksualiausi Zodiako ženklai. 

Seksuali moteris (nuotr. 123rf.com)
12

Šaulys. Pasisekė tiems, kurių partneris yra Šaulys. Tai tikslingas ir žinantis savo planus, žmogus. Dėl savo antrosios pusės yra pasiryžęs praktiškai viskam. Šauliai mėgsta harmoniją lovoje, yra pasiruošę sukurti partneriui tobulą atmosferą ir puikius pojūčius. 

Aplinkiniai pastebi, kad seksualumu Šauliai alsuoja ne tik su partneriu, bet ir darbo vietoje, su draugais ir bičiuliais. 

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pasakė, kiek vaikų jums geriausia turėti pagal Zodiako ženklą

Skorpionas. Tai daugialypis žmogus, pasiruošęs pulti į įvairiausius atradimus. Tai aistringas ir veržlus partneris, to paties trokštantis iš savo antrosios pusės. Tiesa, skorpionai pasižymi noru keisti partnerius, todėl jei jam bus negera su jumis, nenustebkite, kad nebūsite vienintelis partneris. 

Dvyniai. Tai aistringi, savimi pasitikintys asmenys, kurie savo partneriui pasiruošę užtikrinti rojų žemėje. Tiesa, šie dviveidžiais vadinami žmonės dažnai labiau pasirūpina savimi pačiais, o tik paskui galvoja apie partnerį.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų