Petras Gražulis ir Birutė Navickaitė

Petras Gražulis ir Birutė Navickaitė

Žinia apie Petro Gražulio vaiką, kurį jam pagimdė dvigubai jaunesnė palangiškė Birutė Navickaitė, apskriejo visą Lietuvą. Panašu, kad šis skandalas moteriai tik suteikė dar daugiau jėgų viešai kalbėti ir pasakoti apie tai, kaip ją ir dviejų mėnesių dukrytę koneveikė Seimo narys. 

Atvėsus emocijoms, B. Navickaitė feisbuke rašė: „Ačiū visiems, kurie palaikote ir kurie nepamiršote pasmerkti. Ačiū už gerą ir griežtesnį žodį. Ačiū už apkabinimus ir geliančius žvilgsnius.

Dėkoju spaudai už profesionalumą ir už negražias klaidas. Ačiū visiems, kurie kvatojote ir stvėrėtės už galvų. Dėkui už asmenines žinutes ir už apkalbėjimą tyliai.

Nėščiai vienumoje koliojamai man buvo žymiai sunkiau, nei šis skandalas ant visos Lietuvos. Jokių naujų blogų žodžių neišgirdau, kurių jau nebūčiau girdėjusi iš pono Jo Didenybės, leidžiančio sau spręsti, kam gyventi, o kam ne... Visiems labai ačiū.“

REKLAMA

Įžeidinėjo mažylę

Primename, kad Palangoje gyvenanti jauna moteris susilaukė kūdikio nuo Seimo nario Petro Gražulio. To neneigia nei pats Seimo narys, nei dviejų mėnesių mergytę Moniką Mariją sūpuojanti Birutė Navickaitė.

Birutė teigė nekreipusi dėmesio į nuolatinius Petro užgauliojimus jos atžvilgiu, tačiau kai negražūs žodžiais, jos teigimu, persikėlė kūdikio apžvilgiu, ji nusprendė netylėti. „Tie įžeidinėjimai buvo paskutinis lašas ir aš nebegaliu dabar tylėti apie tai, kas vyko. “

„Jis mergaitės dar nematė, pervedė jai pinigų, tačiau atvykęs nebuvo. Kai nusiunčiau jam nuotraukas, jis teatsakė, jog mergaitė yra baisi. Turiu susirašinėjimus.

Nekreipiau dėmesio, kai jis mane „koliojo“, įžeidinėjo, nurydavau guzą gerklėje, tačiau kai ėmė užgaulioti kūdikį, nebeištvėriau.

Mane jis yra vadinęs ubage, tačiau nekreipiau dėmesio, nenorėjau visko kelti į viešumą.

Petras visada bijojo viešumos. Aš jam sakiau viso nėštumo metu, kad mes nedarome nieko blogo, kad nėra gėda turėti kūdikį, tačiau jis baiminosi užklupsiančio dėmesio. Ji gėdijosi to, kas įvyko“, - kalbėjo moteris.

Amžiaus skirtumas negąsdino

Jos teigimu, Petras pas ją važinėjo iki penkto nėštumo mėnesio, tačiau nė karto nesiūlė tuoktis ar kartu gyventi.

„Nors nė karto neprašiau jo pinigų, tačiau jis juos atnešė man į darbą ir paliko. Sakiau, kad pasiimtų, nes ne pinigai man reikalingi, tačiau buvo taip, kaip buvo“, - sakė B.Navickaitė.

REKLAMA

Pokalbio metu Birutė pasakojo, kad Petras ją sužavėjo vyriškumu ir džentelmeniškumu, o amžiaus skirtumas jai nepasirodė didelis. „Taip, amžiaus skirtumas yra, tačiau Petras – puikiai atrodantis vyras, todėl net negalvojau, kad tai galėtų mums trukdyti.

Žinoma, jei būtų storas, neprisižiūrėjęs, nieko tarp mūsų nebūtų buvę, tačiau mane jis sužavėjo“, - prasitarė moteris.

Monika-Marija yra pirmasis Birutės kūdikis, kurį dabar ji augina viena. Tuo tarpu P. Gražuliui tai – penktasis vaikas. Keturių jis susilaukė su pirmąja žmona Raminta.

Galvojo, kad moteris negali turėti vaikų

tv3.lt P. Gražulis teigė, kad niekada negalvojo, jog su B. Navickaite jį galėtų sieti ilgalaikiai santykiai.

„Minčių apie ilgalaikius santykius pas mus nebuvo. Po pirmojo susitikimo ji pareiškė man, kad yra nevaisinga, negali susilaukti vaikų jau 10 metų, tačiau po pirmojo susijungimo paaiškėjo, kad yra nėščia.

Jeigu moters naudojama priemonė net kūdikis, kad pririštų vyrą ir bendrai gyventume, man tai nepriimtina

Aš tai moteriai paaukojau 5000 eurų. 3000 eurų prieš gimdymą ir 2000 po gimdymo. Visa tai buvo trumpalaikiai santykiai ir aš to neneigiu“, - paaiškino Seimo narys.

Jo teigimu, jis moteriai siūlė padėti vaiką auginti, skirti išlaikymą, tačiau ji pati, jo žodžiais, žadėjo kreiptis net į policiją. „Aš net siūliau pasiimti vaiką ir auginti jį. Taip pat siūliau pinigus.

Žinoma, kad ir išsprūdo žodžiai apie abortą, tačiau tai tebuvo emocijos. Aš esu kategoriškai prieš juos“, - kalbėjo vyras. Jis prisipažino kūdikio iki šiol neaplankęs, matė tik nuotraukose, kurias Birutė jam siuntė.

JONS
2018-06-22 17:09:22
mebeturit ka rasyti ta pati ir dar i pirma puslapi baikit zurnalistai diurniuoti.kiek daug kvaisu mergu ant svieto.vyrasGRAZULIS TIKRAI GRAZUS DUKRA BUS GRAZI IR TEGUL JI NUSTOJA DERGTI VAIKO TEVA.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
[email protected]

Naujienų portalo tv3.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB All Media Lithuania sutikimo draudžiama.

Labai gaila 2018-06-23 23:18:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Labai gaila merginos. Baisu, kiek tos moterys pajėgia iškentėti.Linkiu stiprybės auginant ir sutikti normalu vyrą,kuris ją mylėtų, nes grazi, jauna, darbšti,vaikas šiais laikais nėra kliūtis,na nebent Grazuliui...   ATSAKYTI
Grazuliui 2018-06-23 23:03:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
tokia graži mergina galėjo susikurti gražų gyvenimą su normaliu jaunu vyru, o senis jai gyvenimą sugriove ir dar gėda daro Lietuvai!!! Kur yra jo atsakomybe? Ne paauglys gi !! Pamąstyt dar kartą labai gerai reikia ir maldaut merginos atleidimo, jei ji dar atleis... senatvė ant nosies, gali likti vienišas, senas ir niekam neįdomus...ir nereikalingas. O kas ta padėtis ir turtai?...kai supras bus per vėlu gailėtis...pinigai gadina žmones ir pudo siela   ATSAKYTI
Armanda 2018-06-23 15:19:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Geda klausytis užaugins tą vaiką abu   ATSAKYTI
Mama 2018-06-23 08:14:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O niekam neuzkliuvo,kad seimo narys rasyt nemoka:D "speceliai":DDD   ATSAKYTI
O 2018-06-23 12:10:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai budinga tikrai ne vienam lietuviui, raso taip , kaip girdi. Kartais gaunas tokie zodziai, kad sudetinga suprast, ka parase. Cia auksto lygio lietuviai taip daro.  
jonas 2018-06-22 23:01:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-12
gal ja kas nupirko kad ji grazuli apdergtu.gal jis60m jau vaiku nenorejo.gal taip pasimylejo su mergina.jei ji10m negalejo turet vaiku.o su grazuliu iskarto vaikas.kazkas nesitiki.poto kai ji visur apie ji kalbejo tai jis tikrai negyvens su ja vestuviu nebus.svarus tvarkingas grazus vyras su gera alga padetim.o kiek seimo nariu kurie jaunas kaip anukes zenijasi.paprasciausia reikejo kazkam gedos padaryt grazuliui   ATSAKYTI
vida 2018-06-22 22:48:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
kur tragedija isiskyres vyras grazulis ji vienisa.kas cia tokio ar skaiciuojate visu vyru meiluzes.ar nera pas mus daugiau problemu.kad grazulis vaika panai padare.kiek kalbu televizijoje seime.ar uz tai is partijos ismeta.cia susidorojimas draugu su grazuliu.negalima sitaip zmogu suesti.nera kas veikt visiems.juokinga lygint grazuli su puku.cia visai kitas atvejis   ATSAKYTI
Mociute 2018-06-22 21:54:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Matai,diedukai dabar madoj,gal norejo kad butu tetis ir jai ir vaikui,ir kam cia tuos graudulingus pasisakymus rasyti ,pasigarsinai,zinojai ,kad taip bus ,odar ir pinigu gausi,tai suglausk ausis ir tylek    ATSAKYTI
Mokytojas. 2018-06-22 21:34:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Mergyte biški norėjai pinigėliu bet tiek negavai ir drumsti vsndeni. Yra toks posakis norėjai pasinaudoti...   ATSAKYTI
Jo 2018-07-08 14:14:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
kieno mokytojas? sunsnukiu?  
Je 2018-06-22 21:25:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kokia tikroji tiesa žurnalistas(rašytojas ) nežino . Žino vienpuses pasakas,o kokia buvo pradžia ir kokie tikslai?    ATSAKYTI
jonis 2018-06-22 21:00:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
GAL PETRAS ikales buvo ,kad ant tokios baisios užsiropšte, ji turetu džiaugtis ,kad senatveja neliks viena ,o ji mat dar ir pinigu nori .visu pirma nereikia krysti aukštielninkai po pirmu psitsaikiusiu   ATSAKYTI
Rita 2018-06-22 20:20:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Puikus vyras o kad mergina visiška kvaiša tai matos iš karto ir kaip vyrai vis ant tokių pataiko   ATSAKYTI
Jurgita 2018-06-22 20:19:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Petrai laikykis ☺️ Poula kas kaip netingi. Zmogus pasake nenori vaiko nebuvo planuotas bet mokes elimentus . Ko jum dar maza ? Ateityje linkiu visuomet saugotis visiems kas vaiku nenori , kad nebutu apgautu kaip siuo atveju Petras liko apgautas... kodel pati mergina melavo? Negali vaiku turet o va ir yra ? Kur jos atsakomybe ?    ATSAKYTI
Arturas 2018-06-22 20:16:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kaip žurnalistai iš musės padaro dramblį...   ATSAKYTI
Faktas 2018-06-22 20:10:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-14
Baisus tas Gražulis.Šalint tokį dviveidį iš seimo. Gėda!!!!   ATSAKYTI
Zinovas 2018-06-22 19:38:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Uz Lietuva,vyrai!Petrai laikykis!    ATSAKYTI
Irena 2018-06-22 18:57:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Ko tikejosi prasidejusi su seimo nariu. Jei taip nutiko,tai kam tos viesumos.prievarta mylimas ir gerbiamas nebusi.   ATSAKYTI
Nuomone 2018-06-22 18:35:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Kazkaip nesigirdi, kad senmerges vaika su kokiu darbininku pasidarytu, vis turtingi vyrai, seimo nariai, ar kokie dar ministeriju klerkai, laukiu nesulaukiu, kada is kokio darbininko alimentu prasys.   ATSAKYTI
O 2018-06-22 18:54:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Ka is darbininko paimsi? Primyztas kelnes? Alimentu nemokes ir dar uzkresti gali, nes prezikais naudotis tokiam ne lygis.  
Eklektik 2018-06-22 18:29:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-12
Labai grazi megina .. buciau jaunesnis kokiu 10 mketu is karto pasipirsciau jai. Tikrai grazi.   ATSAKYTI
mantas 2018-06-22 17:58:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
lengvai pasakius truputi trenkta    ATSAKYTI
mantas 2018-06-22 17:57:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-12
laikykis Petrai    ATSAKYTI
GAUK NEMOKAMĄ tv3.lt NAUJIENLAIŠKĮ Į SAVO PAŠTO DĖŽUTĘ:
UŽSISAKYTI

Top Video

Vaikai iš tėvų Lietuvoje imami be reikalo?
DABAR RODOMA
Vaikai iš tėvų Lietuvoje imami be reikalo?
DABAR RODOMA
Už negimusius vaikus tenka mokėti kelioms kartoms – dabar po 360 eurų per metus
DABAR RODOMA
Neįprasta Kupiškio pareigūnų misija – gelbėjo apgirtusį stirniuką
DABAR RODOMA
Kraupi nelaimė Šakiuose – dviratininko kūnas rastas už kelių kilometrų
DABAR RODOMA
Skyrybų dramą išgyvenanti Bandžiaus mylimoji neištvėrė: „Tebemyliu jį“
DABAR RODOMA
Birutė viešai kreipėsi į Gražulį: turi svarbų prašymą
DABAR RODOMA
Šiaulių rajone ūkininkė badu marina savo gyvulius – vaizdai klaikūs
DABAR RODOMA
Prie Panevėžio – viename kieme negyvi brolis ir sesuo: aplinkybės kelia šiurpą
DABAR RODOMA
Kerbedžio bičiulis: tokios prastos būklės jo dar nemačiau
DABAR RODOMA
Klaipėdos paplūdimyje – kraupus radinys: žmogus neteko žado
REKLAMA
Pilotas apie įdomiausius skrydžius (nuotr. asm. archyvo)
Buvęs fotografas iš Rytų Devono, Didžiosios Britanijos, Stuartas Mortonas pakeitė karjeros kryptį ir pasirinko gyvenimą virš debesų, rašoma midweekherald.co.uk. Stuartas ...
Gerda Žemaitė gyvena laukimu (nuotr. asm. archyvo)
Žurnalistė, laidos „TV Pagalba“ žvaigždė Gerda Žemaitė jau netrukus turėtų susilaukti vaikelio. Apie tai, kaip ji susitvarkė su komplikuotu nėštumu ir kokį žmogų pasirinko ...
Jolita su vyru Švedijoje (nuotr. asm. archyvo)
Nors dažnai yra atkreipiamas dėmesys apie Lietuvą paliekančius žmones, bet taip pat netrūksta istorijų, kai emigrantai apsisprendžia sugrįžti į gimtinę. Ši istorija – viena iš ...
D. Narauskas svajoja apibėgti Aliaską  (nuotr. asm. archyvo)
Neretai daugelis svajoja praplėsti savo gyvenimišką akiratį ir mesti sau įvairius iššūkius. Tačiau kaunietis Danielius Narauskas (24) ne tik apie tai pasvajoja, bet vos ...
Ligoninė (nuotr. Fotodiena.lt)
Apie auglį 46-erių metų Vilma sužinojo netikėtai. „2012 metais Kauno klinikų Ausų, nosies ir gerklės ligų klinikos gydytoja dr. Nora Šiupšinskienė mano dukrą operavo dėl ...
REKLAMA

Top Video

Vaikai iš tėvų Lietuvoje imami be reikalo?
DABAR RODOMA
Vaikai iš tėvų Lietuvoje imami be reikalo?
DABAR RODOMA
Už negimusius vaikus tenka mokėti kelioms kartoms – dabar po 360 eurų per metus
DABAR RODOMA
Neįprasta Kupiškio pareigūnų misija – gelbėjo apgirtusį stirniuką
DABAR RODOMA
Kraupi nelaimė Šakiuose – dviratininko kūnas rastas už kelių kilometrų
DABAR RODOMA
Skyrybų dramą išgyvenanti Bandžiaus mylimoji neištvėrė: „Tebemyliu jį“
DABAR RODOMA
Birutė viešai kreipėsi į Gražulį: turi svarbų prašymą
DABAR RODOMA
Šiaulių rajone ūkininkė badu marina savo gyvulius – vaizdai klaikūs
DABAR RODOMA
Prie Panevėžio – viename kieme negyvi brolis ir sesuo: aplinkybės kelia šiurpą
DABAR RODOMA
Kerbedžio bičiulis: tokios prastos būklės jo dar nemačiau
DABAR RODOMA
Klaipėdos paplūdimyje – kraupus radinys: žmogus neteko žado

TELEVIZIJA

 


×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų