Klaipėdoje motinos sumuštos keturmetės istorijoje – šiurpą keliančios detalės

Antradienio rytą policija paviešino informaciją, kad motina sumušė savo mažametę dukrą. Klaipėdos ligoninėje gydoma, kaip įtariama, motinos sumušta ketverių metų mergaitė. Klaipėdos ligoninės vaikų traumatologas Džeraldas Kazys Sivickis teigė, kad mergaitė smurtą šeimoje patyrė ne vieną kartą.

4

Tai, ką specialios spaudos konferencijos metu papasakojo medikas apie keturmetę mažylę, kelia nerimą. Jo teigimu, sumušimus ant apatinės mergaitės kūno dalies darželyje pastebėjo auklėtojos, tačiau keturmetė pati nieko pasakyti negali, nes turi protinę negalią, nieko pati papasakoti negali.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Klaipėdos ligoninėje sergantis kūdikis paliktas likimo valiai

„Galima numanyti, kad mergaitė buvo mušta ne pirmą kartą, matyti įvairių mėlynių, tačiau daba pavojaus gyvybei nėra”, - teigė Dž.Sivickis.

Mergaitės niekas nelanko 

Dar vienas nerimą apie šeimą ir mergaitę keliantis faktas yra tai, kad mergaitė ligoninėje laiką leidžia viena. Pasak gydytojo, nuo pirmadienio popietės, kai mergaitė buvo paguldyta į ligoninę, jos niekas neaplankė, nepasirodė nė vienas šeimos narys.

Šiuo metu su Vaikų teisių apsaugos skyriumi intensyviai bendrauja mergaitės močiutė. Tikėtina, kad keturmetė bus perduota jos globai.

Primename, kad mergytė į ligoninę buvo pristatyta pirmadienį 14.35 val. Medikai jai diagnozavo daugybinius sumušimus pilve, kojose ir rankose.

Pirminiais duomenimis, mergaitę namuose sumušė 28 metų motina, policija pradėjo ikiteisminis tyrimas.


Rašyti komentarą...
s
sudomino
2018-05-08 20:16:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar žurnalistai laiko lietuvių kalbos egzaminą? Aš senas nukriošęs traktoristas, ir tai atskiriu vyriškos/ moteriškos giminės linksnių galūnes. Aišku gaila mergytės, bet kad POLICIJA PRADĖJO "IKITEISMINIS TYRIMAS"- tai blogai tik nemokančiam rašyt žurnalistui.
Atsakyti
-2

R
Ramunė
2018-05-09 13:21:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsakomybė turi gultis it ant biotėvo pečių, atrodo , kad dar dauguma vaikų nuo Šventosios dvasios... Tėvas augino dukrytę, rūpinosi ar dar tebesivysto iš pirmuonio...
Atsakyti
0

R
Regina
2018-05-09 16:00:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dėl žurnalistų klaidų,tai tikrai pritariu. Beveik kiekviename straipsnyje - po kelias klaidas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų