Vakarėlis (nuotr. Fotolia.com)

 Avinas Diena bus gana šeimyniška. Noriai bendrausite, susitiksite su senais draugais, giminaičiais arba apie juos galvosite, prisiminsite. Išgirstos naujienos bei numatomos naujovės veiks stimuliuojamai.

Tauras Sulauksite dėmesio, komplimentų, ir patys kitus kažkuo nudžiuginsite. Įvyks arba bus planuojamas meilės pasimatymas. Regis, bus proga geriau pažinti dominantį asmenį arba patiems pademonstruoti iškalbą, humorą, talentus.

Dvyniai Seksis reikalai, kuriuos galima sutvarkyti kalbantis telefonu arba atliekant raštu. Tikriausiai šiandien aplinkinius nustebinsite pagerėjusia savo išvaizda, kūrybiškumu, puikiu darbo organizavimu.

REKLAMA

Vėžys Šiandieniai kontaktai, nors ir bus įtempti, gali sukelti protingų minčių, padėti apsispręsti svarbiu klausimu. Seksis glaistyti buvusius nesutarimus. Pagalvokite apie tai, kaip savo gyvenimo svajones priartinti prie tikrovės.

Liūtas Gana apsukriai tvarkysite finansinius reikalus. Galite tikėtis naudingų susitikimų, intriguojamų pokalbių, pasiūlymų. Jeigu išdrįsite paskirti romantišką pasimatymą, jis bus aistringas ir nepamirštamas.

Mergelė Būsite nusiteikę kelionėms, susitikimams su naujais arba senais pažįstamais, tik apie tai tegalvosite. Galbūt nutolsite nuo namų nemažą atstumą, kad kažką aplankytume, pamatytumėte ar dalyvautumėte tarptautiniame renginyje.

Svarstyklės Tikriausiai ši diena bus gana įtempta, nes užgrius skubus darbas. Arba teks bendrauti su politikais, valdininkais. Regis, jums seksis ginti savo nuomonę ir interesus.

Skorpionas Regis, savo draugiškumu šiandien visus užkrėsite gera nuotaika, būsite kompanijos siela. Savo ruožtu, draugiški pokalbiai gali padėti jums pakreipti kažkokius įvykius palankesne linkme, susitarti dėl kolektyvinio projekto ar renginio.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų