„Wizz Air“ pradėjo skrydžius į Gruziją

„Wizz Air“, didžiausia pigių skrydžių bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, šiandien pradėjo vykdyti skrydžius į Kutaisį, Gruziją. Pirmasis lėktuvas su 139 keleiviais iš Vilniaus oro uosto pakilo šiandien, 6.05 val. Tuo tarpu 88 keleiviai iš Gruzijos Tarptautiniame Vilniaus oro uoste nusileido 12 val. 25 min. Nuo šiol, tiesioginiai skrydžiai, pirmą kartą sujungiantys Lietuvą su Gruzija, bus vykdomi du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais, o bilietas į vieną pusę kainuos nuo 139 Lt.

Naujas maršrutas (K. Salukvadzes nuotr.)

Kutaisis – antrasis pagal dydį Gruzijos miestas, įsikūręs šalia Rionio upės, garsėjantis turtinga 3,5 tūkst. metų istorija. Šis Gruzijos miestas dažnai įvardijamas šalia seniausių pasaulio miestų, mat kadaise ieškodami Aukso vilnos čia lankėsi legendiniai argonautai. Manoma, kad Kutaisyje savo sostinę buvo įkūręs Kolchidės karalystės valdovas Aetas. Kutaisis turi daug sąsajų su antikinės Graikijos mitologija, bėgant amžiams šį kraštą valdė persai, bizantiečiai. Šiandien čia lankytojai gali gerėtis ne tik kerinčia gamta, gardžiu maistu ir vynu, gruzinišku svetingumu, tačiau ir pamatyti XI a. pastatytą Bagrati katedrą, Gelačio vienuolyną, Sataplijos urvą, garsėjanti išlikusiais dinozaurų pėdsakais, karališkuosius Geguti rūmus, Prometėjo-Kumistavi urvą.

REKLAMA

Naujas „Wizz Air“ maršrutas iš Vilniaus:

Į Kutaisį: Pirmadieniais, Penktadieniais Kovo 31 d. LTL 139

„Pradėjusi savo veiklą 2011 metais šiandien „Wizz Air“ iš Vilniaus jau siūlo 17 maršrutų į 12 šalių. Neabejojame, jog pasiūlius tiesioginius skrydžius į nuostabia gamta, savita kultūra, pajūrio kurortais, slidinėjimo galimybėmis garsėjančią Gruziją, ši Vilniaus-Kutaisio kryptis taps populiariu pasirinkimu tarp keliautojų abejose šalyse“, - sako „Wizz Air“ komunikacijos vadovas Daniel‘is de Carvalho.

** kainą į vieną pusę, įskaitant mokesčius, privalomą rinkliavą ir vieną mažą rankinį bagažą.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų