Išrinktas gražiausias gėlynas Lietuvoje

VšĮ „Mūsų kiemo“ ir daugiabučių namų administratorių organizuotas gražiausio gėlyno prie daugiabučio konkursas baigėsi – išrinkti gražiausi Lietuvos ir didžiųjų miestų gėlynai.

Organizatoriai džiaugiasi daugiabučių gyventojų aktyvumu ir motyvacija gražinti aplinką aplink namus ir skelbia, jog gražiausiu Lietuvoje pripažintas Vilniaus Taikos g. 26 gėlynas, gražiausiu Vilniuje – dar vienas Taikos g. 26 gėlynas, gražiausiu Kaune – Partizanų g. 74 gėlynas, gražiausiais Klaipėdoje – Liubeko g. 13 ir Alksnynės g. 21 gėlynai, gražiausiu Šiauliuose – Tilžės 169 gėlynas.

„Džiaugiamės, kad žmonės aktyviai dalyvavo konkurse, siuntė savo ir kaimynų gėlynų nuotraukas, aktyviai balsavo ir komentavo. Maloniai nustebino tai, kad kai kurie dalyviai ypač aktyviai draugiškai varžėsi tarpusavyje, o tam tikrais momentais azartas buvo ne ką menkesnis nei per žirgų ar automobilių lenktynes. Aktyvus gyventojus dalyvavimas reiškia, kad žmonėms rūpi aplinka, kurioje jie gyvena. Vadinasi savo tikslą – skatinti gyventojus gražinti daugiabučių kiemus – pasiekėme.“ – pasakojo „City Service“ vykdantysis direktorius Lietuvai Vytautas Turonis.

REKLAMA

Gražiausiu Lietuvoje pripažinto Vilniaus Taikos g. 26 gėlyno nuotrauka pasidalinęs Andrius sakė, kad šio gėlyno kūrėjams ir puoselėtojams Kristinai bei Česlovui rūpi aplinka, kurioje jie gyvena. Šie Justiniškių gyventojai net 2 metus darbavosi, kad gėlynas atrodytų taip, kaip atrodo dabar.

Kiti konkurso laimėtojai kaip vienas teigė, kad gėlyno puoselėjimas jiems - malonumas ir laisvalaikio praleidimo forma. Gėlininkai taip pat sakė, kad yra laimingi galėdami žiedais ir spalvingomis jų kompozicijomis pradžiuginti save ir kitus.

Konkurso organizatoriai dėkoja visiems konkurse dalyvavusiems ir balsavusiems gyventojams bei rėmėjams ir kviečia „Mūsų kiemo“ naujienas sekti socialiniame tinklapyje „Facebook“, „Mūsų kiemo“ puslapyje (www.facebook.com/MusuKiemas). Organizatoriai taip pat žada, kad kitos „Mūsų kiemo“ iniciatyvos, skirtos gyvinti daugiabučių namų kiemus jau ne už kalnų, ir ragina nepraleisti progos sudalyvauti.

Iniciatyvą „Mūsų kiemas“ remia „City Service“ grupei priklausančios daugiabučius namus aptarnaujančios bendrovės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Iniciatyva „Mūsų kiemas“

„Mūsų kiemas“ – tai iniciatyva, kurios tikslas bendromis daugiabučius namus aptarnaujančių bendrovių ir gyventojų pastangomis atgaivinti daugiabučių aplinką, skatinti bendruomenės socialinį aktyvumą ir bendro turto tausojimą.

Užs. nr.


Rašyti komentarą...
M
Mindaugas
2012-06-13 16:54:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kauno gražiausias :)
Atsakyti
0

g
genute
2012-06-13 22:25:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
man taip pat kauno graziausias .neperkrautas.
Atsakyti
0

T
Tilze
2012-06-16 10:51:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano nuomone yra ir daug grazesniu gelynų pvz. mano kaimynės gelynas gražiasnis už visus šituos matytus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų