Gražiausias Lietuvos gėlynas: kas pirmauja?

Likus mažiau nei savaitei iki VšĮ „Mūsų kiemo“ organizuojamo gražiausio gėlyno prie daugiabučio konkurso pabaigos, organizatoriai praneša – Vilniuje pirmauja Taikos g. 26 gėlynas, Kaune Partizanų g. 74 gėlynas, Klaipėdoje Alksnynės g. 21 gėlynas, Šiauliuose Radviliškio g. 108 gėlynas. Šie gėlynai surinko daugiausiai balsų socialiniame tinkle „Facebook“. Konkurso iniciatoriai ragina suskubti atsiųsti savo gėlyno nuotrauką ir balsuoti – konkurso pabaiga jau ne už kalnų.

„Žavimės gėlynų savininkų išmone, kūrybiškumu ir tikimės, kad sulauksime dar ne vienos puikios gėlyno nuotraukos. Džiaugiamės, kad pagrindinis šio konkurso tikslas – gyvinti daugiabučių aplinką – tampa realybe, ir sulaukiame nemažai įspūdingų gėlynų nuotraukų“, – pasakojo „City Service“ Vykdantysis direktorius Lietuvai Vytautas Turonis.

REKLAMA

„Rūpintis gėlynu – mano hobis. Kaip vyrams žvejyba“, – sakė tarp miestų pirmaujančio Kauno Taikos g. 26 gėlyną įrengusi gyventoja Angelė. Moteris taip pat pasakojo, kad savo darželyje praleidžia didžiąją laisvalaikio dalį ir prisipažino, kad nuolatos galvoja, kokios rūšies ir spalvos gėlėmis pagražinti kompoziciją.

Gėlynas sulaukė ne vieno pagiriamojo žodžio. „Dainavos būsto“, vadybininkė Sandra Bielinienė, kuri prižiūri Kauno Partizanų g. 74 namą, prisipažino sulaukusi klausimų iš gretimų namų gyventojų, kas taip  kūrybingai įrengė gėlyną.

Organizatoriai ragina kitų didžiųjų Lietuvos miestų gyventojus neatsilikti nuo Kauno miesto gėlininkų, dalyvauti konkurse ir gėlynų nuotraukas skelbti „Facebook“, „Mūsų kiemo“ puslapyje (www.facebook.com/MusuKiemas). Konkurse gali dalyvauti tiek gėlynus sukūrę gyventojai, tiek juos pamatę ir nufotografavę praeiviai. Konkursas vyksta iki birželio 11 d., 12 val.

Konkursą remia „City Service“ grupei priklausančios daugiabučius namus aptarnaujančios bendrovės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Šios įmonės įsteigė prizus savo aptarnaujamų namų gyventojams.

Iniciatyva „Mūsų kiemas“

„Mūsų kiemas“ – tai iniciatyva, kurios tikslas bendromis daugiabučius namus aptarnaujančių bendrovių ir gyventojų pastangomis atgaivinti daugiabučių aplinką, skatinti bendruomenės socialinį aktyvumą ir bendro turto tausojimą.

Daugiau informacijos http://www.facebook.com/MusuKiemas arba www.musu–kiemas.lt.

Užs. nr. 2301


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų