Brunėjaus sultonate greitu metu nebus įrengta jokios „alkoholio zonos“ turistams, kurioje jie galėtų įsigyti ir vartoti svaigiuosius gėrimus, - praneša vokiečių „Die Welt“.

Tokią zoną įrengti pasiūlė Brunėjaus valstybės tarnautojas Goh King Chin. Šiuo tikslu esą būtų siekiama į sultonatą privilioti daugiau turistų.

Tačiau pasiūlymą atmetė Brunėjaus religijos ministras Zainas Serudinas. Pasak jo, toks žingsnis užtrauktų Dievo pyktį ir negrįžtamai suterštų pamaldžios šalies įvaizdį.

Jo nuomone, užtenka to, kad turistai savo namuose gali gerti, kiek tik nori alkoholio, net „maudytis jame“.

REKLAMA

„Šiandien mes įrengiame „alkoholio zoną“, rytoj - klubus, o ko užsinorėsite vėliau? Prostitucijos ir kazino?“, - kalbėjo ministras.

Brunėjuje alkoholio vartojimas yra draudžiamas įstatymu. Tiesa, turistai savo reikmėms į šalį gali įsivežti nedidelius jo kiekius.

Brunėjaus Darusalamas (Brunėjus) – valstybė Pietryčių Azijoje, Borneo saloje. Ji ribojasi su Malaizija ir Pietų Kinijos jūra.

Brunėjaus, buvusio Britų imperijos užkampio ir piratų prieglobsčio, padėtis labai pasikeitė 1929 m. jame atradus naftos ir gamtinių dujų. Šis atradimas aktualus ir šiandien: dabar tai viena iš turtingiausių pasaulio šalių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų