13-metei „TikTok“ iššūkis baigėsi riksmais iš skausmo: nudegė visą kūną

Paauglės šeima tvirtina, kad po pavojingo iššūkio socialiniame tinkle „TikTok“ mergaitė patyrė trečio laipsnio nudegimus ir negali valdyti vienos rankos.

Destini Crane į vonios kambarį pasiėmė žvakę, žiebtuvėlį, butelį su spiritine tinktūra ir, spėjama, bandė nupiešti ant veidrodžio širdelę bei ją padegti.

Išgirdo siaubingą dukros riksmą

13-metės mama Kimberly Crane staiga išgirdo siaubingą dukros riksmą – prastai ventiliuojamoje patalpoje butelis sprogo. Mergaitę skubiai nugabeno į ligoninę Portlende. Nelaimė atsitiko gegužės 13, o paauglė vis dar tebėra gydoma intensyvios terapijos skyriuje.

Kimberly pasakojo: „Buvau svetainėje, telefonu kalbėjausi su savo mama ir išgirdau, kaip ji suriko. Atidariusi vonios duris, pamačiau liepsnas − Destini liepsnojo, viskas aplink liepsnojo“.

Mama greit nutraukė dukros marškinėlius, kaimynas iškvietė greitąją pagalbą. Jai stipriai apdegė kaklas ir dešinė ranka, prireikė net trijų odos persodinimo operacijų.

„Žinau, kad, kai ji pilnai atsigaus ir suvoks, kas atsitiko, ji gali supanikuoti“, − baiminosi Kimberly.

Labai mėgo „TikTok“ ir juo gyveno

Pasikalbėjusi su dukros draugais ir apžiūrėjusi vonią, mama suprato, ką Destini mėgino padaryti, rašo mirror.co.uk. Paėmusi dukros telefoną, mama pamatė kad jis tebefilmuoja. Jos žodžiais tariant, dukra dievino „TikTok“ ir juo gyveno.

Mergaitės laukia dar keli gydymo mėnesiai, po to dar ilgas reabilitacijos laikotarpis ligoninėje, siekiant atstatyti rankos, kaklo ir pirštų normalius judesius. Destini šeima perspėjo kitus tėvus, kad jų vaikai nekartotų socialiniuose tinkluose platinamų labai pavojingų triukų. Pagal galiojančius nuostatus „TikTok“ socialiniu tinklu gali naudotis ne jaunesni nei 13 metų vartotojai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų