Šeima sunkiai tramdo ašaras: mama įkėlė nuotrauką prieš pat sudūžtant lėktuvui

Moteris instagramo įrašą publikavo vos kelioms minutėms likus iki lėktuvo sudužimo Indonezijoje, kai kelios minutės po pakilimo lėktuvas nukrito į jūrą.

Ratih Windania socialiniame tinkle įrašą paliko vos kelioms minutėms likus iki savo dingimo, įlipusi į „Boeing 737“ lėktuvą Džakartos oro uoste.

Pranešama, kad šeštadienį, sausio 9 dieną, sudužimo metu lėktuve buvo 62 keleiviai ir įgulos nariai. Moteris pasidalino savo nuotrauka su dviem besijuokiančiais savo vaikais, sėdinčiais šalia jos, ir nuotrauką papuošė jaustukais su oro bučiniais.

Prie nuotraukos ji rašė: „Ate ate, šeimyna! Keliaujame namo.“

Deja, vos po kelių minučių lėktuvas nukrito į jūrą. Lėktuvas iš radarų pranyko vos kelios minutės po pakilimo, pasiekęs 10 900 pėdų aukštį. Savo įkeltoje nuotraukoje Ratih sėdi lėktuve kart su savo vaikais, visi trys šypsosi ir pozuoja nuotraukai. Vienas iš vaikų nutaisęs juokingą miną laiko iškėlęs du pirštus.

Ratih brolis Irfansyahas Riyanto savo paties Instagramo paskyroje artimųjų ir sekėjų prašė melstis už jo šeimos narius. Pasidalinęs šeimos nuotrauka, jis rašė: „Melskitės už mus.“

Po įtariamo lėktuvo sudužimo Indonezijos pareigūnai sakė, kad jau sekmadienį jūroje rado lėktuvo ir kūnų dalių. Jie buvo aptikti į šiaurę nuo šalies sostinės, kur lietingu oru dingo „Sriwijaya Air“ skrydis SJ 182.

Nuotraukose iš įvykio vietos matoma, kaip gelbėtojai iš vandens traukia lėktuvo nuolaužas ir desperatiškai ieško galimai išgyvenusiųjų. Netoliese esančios Tūkstančio salos gyventojai sako girdėję du sprogimus ir radę jūros išmestų daiktų, rašoma dailystar.co.uk.

Vietos valdžios atstovas Surachmanas „Kompas TV“ sakė, kad vietos žvejai rado lėktuvo nuolaužas primenančių daiktų vandenyje į šiaurę nuo Džakartos, o šiuo metu atliekamos paieškos.

Ratih brolis Irfanasyah sako, kad lėktuve buvo jo sesuo ir dar keturi šeimos nariai. Jis taip pat pridūrė, kad visi jie turėjo išskristi ankstesniu tų pačių oro linijų skrydžiu, bet nedetalizavo, kodėl skrydis buvo pakeistas.


Rašyti komentarą...
O
Oskaras
2021-01-14 09:57:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
gal tu geriau mirk rasistas
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų