Moterys atskleidė savo „sekso užrašus“: rašo pažymius už pajėgumą lovoje

Moterys atskleidė, kad kiekvieną kartą po sekso balais nuo 1 iki 10 įvertina savo partnerių bučiavimąsi, pajėgumą lovoje ir savo užrašuose pažymi, ar gailisi, kad su jais mylėjosi. 

Tokiais užrašais socialiniame tinkle „TikTok“ buvo pradėta dalintis, kai vienas vyras uždavė klausimą vartotojams, ar jie prisimena visų savo seksualinių partnerių vardus.

Viena moteris pripažino, kad vertina savo partnerius nuo 1 iki 10 pagal jų patrauklumą, intelektą, bučinius, sekso įgūdžius. Ji taip pat vertina, kokia stipri jų draugystė, kokia gera buvo bendra patirtis ir, ar gailisi turėjusi su juo lytinių santykių. 

Ji paaiškina, kad kiekvienas seksualinis partneris gauna balą, kuris yra „visų kitų kategorijų suma, atėmus apgailestavimą, padalinta iš 10.“

Ji taip pat saugo išsamius užrašus ir turi atskirą skaičiuoklę, kad galėtų sekti savo apsilankymus seksualinės sveikatos klinikoje.

Jos vaizdo įrašas sulaukė didelio dėmesio internete, 144 000 „patinka“ paspaudimų ir tūkstančių komentarų, rašoma thesun.co.uk

Vienas žmogus pakomentavo: „Velnias, vienintelis dalykas, ką aš esu kada nors padaręs, tai tik susirašęs visus jų vardus užrašų paskutiniame puslapyje.“

Kitas žmogus rašė: „Aš sužavėtas. Tai bus mano Naujų metų tikslas.“

Trečias asmuo rašė: „Ši mergina yra mano herojus. Tai geriausia duomenų analizė.“

Kita „TikTok“ vartotoja paaiškino, kad ji saugo užrašus kompiuteryje apie savo partnerius, jų rases, zodiako ženklus, santykius su savimi ir vertina jų vyriškumo dydį iš 10.

Ji vertina juos už skirtingus seksualinius įgūdžius, taip pat už „nešvankumą“ ir pažymi, ar po susitikimo jie elgėsi pagarbiai. 

Viename iš užrašų skyrių ji prideda komentarus, tokius kaip „impotentas“ ir „mes tai padarėme vonioje.“

Dar viena „TikTok“ vartotoja atskleidė, kad jos užrašuose yra surašyta buvusių partnerių vardai, metai, profesija, įvertinimas, varpos dydis, vieta, kur jie susitiko ir užrašai apie savo veiklą.

REKLAMA

Kita socialinio tinklo vartotoja atskleidė, kad ji saugo išsamią iškarpų knygą, užpildytą spausdintomis nuotraukomis, „Facebook“ profiliais ir užrašais.

Į veiksmą įsitraukia ne tik moterys – pasirodo, kai kurie vyrai taip pat saugo informaciją apie savo seksualinius partnerius.

Vienas vyras atskleidė, kad jis taip pat savo užrašuose turi skyrelį, kuriame yra susirašęs ir balais iš 10-ies įvertinęs moteris, su kuriomis permiegojo. Jis sakė, kad dvi ypatingos moterys yra gavę 100 000 balų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų