„TV pagalbos“ žvaigždę įsiutino žmonių elgesys: „Atsiprašymų nereikia“

„TV pagalbos“ veterinaras Paulius Morkūnas susidūrė su nemalonumais – vagišiai pavogė jo veterinarijos klinikoje surinktas aukas gyvūnams.

„TV pagalbos“ žvaigždę įsiutino žmonių elgesys: „Atsiprašymų nereikia“ (nuotr. asm. archyvo)

Penktadienių popietę P. Morkūnas savo „Facebook“ paskyroje paskelbė, kad ir vėl sulaukė vagių. Tiesa, žinomas veterinaras visko palikti nežada – jis jau kreipėsi į policiją. Taip pat žinomas vyras viešai kreipėsi į jį apšvarinusius žmones:

„Miela vagių šeimyna. Negaliu kitaip pradėti sakinio, nes tokia realybė. Vakar iš klinikos vėl buvo pavogtos aukų dėžutės. Viskas suplanuota, vienas uždengė, kita užkalbino, kitas greitai paėmė ir pro duris pabėgo, kitas (kita) dar bandė vaidinti sąžiningą pilietį.

Tikras šeimyninis duetas, gražu žiūrėti, jeigu tai būtų darni šeima. Tik gaila ne gyveno siekiuose padaryti kažką gero, stengtis uždirbti pinigėlius, o duetas pavogti...

Jūs vagiate sveikatą, ne turtą, ne pinigus, tie pinigėliai skirti gyvūnams padėti, supraskite... Kreipiuosi į jus, tikiuosi, kad nesate dar tiek sugedę, kad negalite pataisyti savo klaidų.

Pareiškimas parašytas, bet aš pažadu jį atsiimti jeigu jūs grąžinsite aukų dėžutes atnešdami ir atiduodami. Nereik atsiprašymų, tiesiog parneškite tai, kas ne jūsų, pergalvokite ir pasikeiskite...“.

Miela vagių šeimyna. Negaliu kitaip pradėti sakinio, nes tokia realybė. Vakar iš klinikos vėl buvo pavogtos aukų...

Posted by Paulius Morkūnas on 2021 m. sausio 8 d., penktadienis

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad tai ne pirmas kartas, kuomet vagys pavagia pinigus skirtus gyvūnams. Pirmą kartą tokioje situacijoje P. Morkūnas atsidūrė praėjusių metų balandžio mėnesį.

Prieš pat gražiausias pavasario šventes „TV pagalbos“ veterinaro Pauliaus Morkūno klinikoje apsilankė vagys ir pavogė aukų dėžutę, kurioje buvo pinigai skirti tiems, kurie neišgali sumokėti už augintinio gydymą. Vyras sako, kad šiuo atveju labiausiai gaila ne pačių pinigų, o žmonių, kurie skyrė savo pinigus tikėdami, kad tai padės kitiems.

REKLAMA

Apie tai jis pranešė savo „Facebook“ paskyroje. Žinomas veterinaras sutiko naujienų portalui tv3.lt papasakoti apie šį įvykį plačiau.

„Į klinikas atėjo žmogus, sako man labai bloga, negerai su sveikata, ar galite duoti atsigerti vandens. Kai žmogui blogas, tai kaip čia to vandens neduosi? Jis atsigėrė vandens, padėkojo ir išėjo. Jis iš pat pradžių atrodė toks įtartinas.

Pas mus tuo metu klinikoje dar buvo žmogus. Jis klinikoje užtruko dar apie 20 minučių. Pasirodo, kad tas vyras visą laiką laukė ir gaudė momentą, kada klientas išeis. Tik išėjus klientui, bendradarbis nuėjo į kitą kabinetą ir tas vyras veikė labai greitai, kadangi jau žinojo, kur viskas padėta: įėjo, čiupo aukų dėžutę ir iškart išbėgo pro duris“, – aplinkybes pasakoja jis.

Vagystė įvyko pirmą kartą, bet Paulius sako, jog ji nebuvo labai netikėta. Vis dėlto, klinika dirba jau daugiau nei 10 metų, tad turėjo atsitikti kažkas panašaus.

„Karantinas ar ne, pradeda žmonėms trūkti pinigų ir jie pradeda taip elgtis. Darosi nesaugu. Toje dėžutėje, kurią jie paėmė buvo ir nemažai pinigų – apie 150 eurų. Susirinko ją ir išsinešė“, – apgailestauja veterinaras.

Pavogta dėžutė buvo skirta paties Pauliaus įsteigtam fondui, skirtam padėti žmonėms, kurie neturi pinigų tinkamai pasirūpinti savo augintinių sveikata.

„Ant prekystalio buvo dvi dėžutės: mano įkurto fondo ir „Laukinės Lesės“. Ačiū Dievui, kad bent antrą paliko. Mano fondui skirta dėžutė buvo daug pilnesnė, tad ją ir išsinešė“, – sako jis.

Nors į įrašą „Facebook“ sureagavo daug žmonių, tačiau kol kas vagystę įvykdžiusio vyro nepavyko atpažinti. Paulius sako, jog apie nusikaltimą policijai yra pranešta, tačiau tuo, kad pavyks sugauti nusikaltėlį netiki.

REKLAMA

„Dar parašysiu žmonėms, kad tie, kurie jį pažįsta iškart kreiptųsi į policiją. Faktas, kad nieko neatrasiu. Čia ne piniguose esmė, o tame, kad vagia iš silpnesnių. Tai ne mano ar kažkieno pinigai, o jie buvo skirti augintiniams, kurių šeimininkai neturi galimybių jų gydyti. Tam tas fondas ir buvo įkurtas.

Gaila ir kitų žmonių pinigų, kad ir po 1, 2 eurus įmestus. Aišku, buvo ir tų, kurie po 10, 20 eurų dėjo. Žmonės aukojo savo uždirbtus pinigus, o čia atėjo ir pavogė. Galima sakyti, kad vogė iš gyvūnų“, – apgailestauja Paulius.

Pasak jo, įsibėgėjus karantinui į klinikas kreipiasi ir mažiau žmonių, nes nežinia, kada baigsis karantinas ir žmonės stengiasi nesikreipti dėl mažesnių bėdų, taip taupydami pinigus.


Rašyti komentarą...
J
Janina
2021-01-08 13:24:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apgailetini galvijai.
Atsakyti
-2

R
Rimantas
2021-01-08 13:09:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lauk policijos pagalbos,tikrai ras:-)
Atsakyti
-4

L
Lika
2021-01-08 14:19:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad tokie paspringtu tais pinigais. Isgamos kak kojas isisuktu begdami su tais pinigais
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų