Anytos elgesys veda marčią iš proto: „Ji man pasakė, kad aš jai mirusi“

Moteris teigia, kad jos anyta įvairiausiais būdais siekė sugriauti santuoką, net apkaltindama sūnaus žmoną „smegenų plovimu“, rašo laikraštis „The Sun“

Verkianti nuotaka (nuotr. Shutterstock.com)

Shelby Lynn, socialiniame tinkle „TikTok“ pasidalino, savo vyro Sean‘o ir jo mamos sugriuvusių santykių detalėmis. Shelby teigimu, kalta yra į jos ir vyro santykius besikišanti anyta – vyro mama.

Moteris tikina, kad jos vyro tėvai siekė ne tik sugriauti santuoką, tačiau ir išmesti S. Lynn iš studijuojamos doktorantūros programos.

Pora nutraukė visus ryšius su vyro tėvais.

Shelby tikina, kad prieš vestuves nebuvo jokių didesnių nesutarimų. Iki ceremonijos su ,tuomet dar tik būsimo vyro, tėvais moteris teigia sutarusi gerai.

„Mano anyta, sakė, kad vestuvėse su ja buvo elgiamasi kaip su šiukšle. Aš ją mačiau viešbutyje, tačiau skubėjau pas vestuvių fotografą, kadangi vėlavau, anytai nusišypsojau ir nieko nepasakiau.

Ji sakė, kad tą vakarą su ja elgiausi bjauriai, nors yra nuotraukų, kuriose mes glėbesčiuojamės“, – viename „TikTok“ paskelbtame įraše pasakoja Shelby.

„Prieš vestuves aš jos paklausiau, ko ji tikisi iš šventės, ji atsakė, kad tai yra mano ir mano vyro diena. Po vestuvių ji pasikeitė, pradėjo pykti“, – tęsė moteris.

Nuo to laiko, poros santykis su jaunikio mama pradėjo byrėti. Shelby isitikinusi, kad vyro mama, ko gero norėjau pasijausti lyg karalienė, nes ne vieną kartą pasiūlė savo sūnui „persvarstyti santuoką“.

Anyta paprašė atsiųsti vestuvių nuotraukas, tačiau norėjų tik tų, kuriose nėra Shelby.

„The Sun“ duomenimis, kitame vaizdo įraše moteris pasakoja apie anytos jai atsiųstą 1,5 tūkst. žodžių „gedulo laišką“. Jame vyro mama išdėsto viską, ką jos manymu Shelby padarė blogo.

„Ji man yra pasakiusi, kad aš jai esu mirusi, kad daugiau su manimi niekada nebekontaktuos, tačiau nuo to laiko jau keletą kartų su manimi susisiekė.“

REKLAMA

Po kelių mėnesių S. Lynn pasidalino dar vienu filmuku, kuriame kaltino vyro šeimą nederamu elgesiu:

„Vyro mama, sesuo ir sesers vaikinas susisiekė su universitetu, kuriame studijuoju, sakydami, kad esu bloga studentė, užgaulioju juos internete, vykdau patyčias.“

Moteris pasakoja, kad vyro šeima bandė universitetui įrodyti, jog Shelby iš jų tyčiojasi socialiniame tinkle „TikTok“, tačiau universitetas nepatikėjo tokia versija ir nesiėmė tolimesnių veiksmų.

Komentatoriai internete klausia S. Lynn, kodėl jos manymu anyta taip jos nekenčia. Moteris svarsto, kad taip nutiko greičiausiai dėl to, kad mama neteko galimybės kontroliuoti savo sūnaus gyvenimą.

Shelby tikina, kad jos vyro giminaičiai kaltina ją, privertus vyrą rinktis tarp šeimos ir žmonos:

„Mano vyras palaiko mano kuriamą turinį internete. Aš jį besąlygiškai myliu, jį taip pat myli ir mano šeima. Jo tėvai turėtų prisiminti, kad esu jo žmona, tai yra pasirinkta šeima, tėvų jis negalėjo pasirinkti gimdamas.

Aš nebandau atstoti ar pakeisti jo mamos, aš esu jo žmona.“

Pora šiuo metu nepalaiko ryšio su vyro šeima. Tai buvo Sean‘o pasirinkimas, bet Shelby teigia, kad palaikys savo sutuoktinį, jei šis nuspręs vėl bendrauti su savo giminaičiais.

Moteris sako: „Tai buvo jo sprendimas nutraukti kontaktą su jais. Jei pasikeis vyro nuomonė – aš jį palaikysiu. Nors ir niekada nenorėsiu santykių su jais.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų