Mama negalėjo patikėti, ką išvydo ant savo kūdikio kapo: apsipylė ašaromis

Moteris papasakojo, kad ant savo sūnaus kapo rado alaus skardinių, sudaužytų stiklų ir butelį nuo degtinės.

Moteris papasakojo, kad ant savo sūnaus kapo rado alaus skardinių, sudaužytų stiklų ir butelį nuo degtinės (nuotr. facebook.com)

Moteris liko sukrėsta, kai ant savo vaiko kapo per Kalėdas palikusi balionų ir dovanėlių vėliau juos rado kapinių laužavietėje, rašoma mirror.co.uk.

Marie Worton (42) iš Didžiosios Britanijos ant savo sūnelio kapo buvo palikusi balionų su jo vardu ir žaislų – taip ji daro per kiekvienas Kalėdas nuo tada, kai vaikas mirė. Tačiau antrąją Kalėdų dieną ji sulaukė skambučio ir pranešimo, kad jos dovanų ant vaiko kapo nebėra – vietoj jų ji rado tuščių alaus skardinių, sudaužytų stiklų ir butelį nuo degtinės.

Moteris sako, kad jos paliktų balionų laikikliai buvo sudeginti lauže, kurį kažkas susikūrė kapinėse. Ji pasakoja, kad tai – ne pirmas kartas, kai kažkas pasiima ant jos sūnaus kapo paliktus daiktus.

Moteris savo istoriją pasakoja norėdama išsireikalauti, kad Oksbridžo kapinėse, Stoktone, esančiame „Vaikų sodelyje“ būtų įrengtos vaizdo kameros, kad jokiai kitai šeima nebetektų išgyventi to, ką patyrė ji, ir kad „mirusieji galėtų ilsėtis ramybėje“.

„Mirror Online“ ji sakė: „Nesuprantu, kaip taip galima, ir dar per Kalėdas. Negaliu patikėti, kaip žemai reikia kristi, kad kapinėse, vaikų kapams skirtoje zonoje, Kalėdų dieną susikurtum laužą. Per Kalėdas ir taip sunku, net be šitų dalykų.“

Jos sūnus Cameronas Wortonas mirė po gimdymo išgyvenęs vos vieną valandą, 2001 metų rugpjūčio 28 dieną.

„Jį išnešiojau iki galo, bet jis mirė vos gimęs“, – pasakoja Marie. – „Mes tokiam įvykiui nebuvome pasiruošę, tai mums buvo tikras šokas. Buvo laidotuvės, palaidojome jį kapinėse. Norėjau turėti vietą, kur galėčiau ateiti jo besiilsinčio aplankyti.

Bet per pastaruosius šešis mėnesius, kai tik ten palieku rožinį, kažkas jį suplėšo. Kaskart, kai palieku kokį nors religinį simbolį, jis tiesiog dingsta, ir aš neįsivaizduoju, kur. Tik noriu, kad mano vaikas ilsėtųsi ramybėje. Jau bijau eiti į kapines, nes kiekvieną kartą nežinau, ką ten rasiu.“

REKLAMA

Marie sako, kad per Kalėdas nutikęs incidentas jai buvo „paskutinis lašas“.

Ji sakė: „Tai – paskutinis lašas. Jie pasiėmė visus mano sūnui skirtus balionus ir paliko alaus skardinių ir sudaužytų vyno butelių.

Į kapines nuėjau Kalėdų rytą, maždaug 9 valandą ryto, kaip visada. Ant jo kapo palikau balionų ir gėlių, kurias buvau specialiai užsakiusi. Balionai buvo su jo vardu. Šalia dar buvo palikta mažytė Kalėdų eglutė ir dvi dekoracijos su žvakutėmis – sniego senis ir Kalėdų Senelis.“

Marie pasakoja, kad kitą rytą jai paskambinęs jos vyras pasakė, kad kapinėse liepsnojo ugnis. Jos teigimu, kita mama, kurios vaikas taip pat ten palaidotas, pranešė vyrui ir viską sutvarkė.

„Visus mano paliktų balionų svarelius radome laužavietėje“, – sako Marie. – „Iškart nuėjau į kapines ir tada pamačiau butelius.“

Ji teigia žinią skleidžianti tam, kad kapinėse vietos savivaldybė įrengtų stebėjimo kameras.

Ji sako: „Jokiai šeimai nereikėtų to patirti. Būtina įrengti stebėjimo kameras, kad taip daugiau nenutiktų ir kad žmonės galėtų ilsėtis ramybėje.“

Marie teigimu, vietos savivaldybėje jai buvo pasakyta, kad stebėjimo kamerų įrengti kapinėse negalima dėl privatumo apsaugos įstatymų. „Mirror Online“ su savivaldybe susisiekė ir paprašė komentaro.

Policijos pranešime apie įvykį rašoma: „Moteris liko sukrėsta, kai ant savo vaiko kapo per Kalėdas palikusi balionų ir dovanėlių vėliau juos rado laužavietėje kapinėse. Pirmąją Kalėdų dieną Oksbridžo kapinėse esančiame Vaikų sodelyje ji dekoracijų paliko ant vieno kapo, bet kitą dieną, apie 12:30 – 12:45 vėl jį aplankiusi pamatė, kad jos vaiko kapas, o taip pat ir kiti kapai yra išniekinti.

Šiuo metu įvykis tiriamas, o netoliese gyvenančius ir stebėjimo kameras turinčius žmones raginame pasižiūrėti jų įrašus, kuriuose galbūt pastebėsite ką nors įtartino, kas galėtų taip pat padėti policijai.“


Rašyti komentarą...
T
Tai
2020-12-31 16:31:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ar to nematė kapų sargas,kaip gina mirusiųjų ramybę valstybė? Ar reikia tokių puošybių ,vakų, rūtų darželių kapinėse?
Atsakyti
-1

A
Absurdas
2020-12-31 20:56:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne, nu.... DDD kas per šikeliojimas... Reiktų gerai ištirti bendrą sveikatos būseną..
Atsakyti
-1

B
Brr
2021-01-01 13:10:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Toks šiukslynas ant kapo,išprotėjimas. . .
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų