Lovoje trokštate išbandyti pikantiškus žaislus? Štai, ką reikėtų žinoti

Kai vieni be jokių problemų gali kalbėtis apie įvairius sekso žaislus su savo partneriais ar net draugais, kiti vis dar šį malonumą laiko tabu. Nieko blogo yra gėdytis.

Normalu, kad mažiau drąsus žmogus, bijos šnekėti ir apie tokius dalykus. Tačiau, kaip bebūtų, bijojimas šnekėtis ar vengimas, nereiškia kad jam tokie dalykai nėra aktualūs. Todėl naudinga yra kuo daugiau apie tai skleisti naudingos informacijos, kad žmogus, kuriam tai aktualu būtų tinkamai informuotas.

Pirmiausia išbandykite išorinio naudojimo žaislus

Kai kurie žmonės, ypatingai moterys galvoja, kad efektyvūs sekso žaislai, kurie atspindėtų realų malonumą, daugiausiai yra vidiniai. Toks mąstymas yra klaidinantis, nes yra begalė suaugusiems skirtų žaislų, kurie skirti išoriniam naudojimui. Tiesą sakant, dažnu atveju, tokie sekso žaislai sukurs daug malonesnį ir paliks įsimintinesnį įspūdį.

Tai labai aktualu nepatyrusiems, kurie sekso žaislų anksčiau nėra bandę, arba bandę labai nedaug. Taip pat, reikėtų atsižvelgti ir į tą faktą, jog kiekvieno žmogaus seksualinis aktyvumas yra labai skirtingas, todėl žmonėms, kurie seksu ne užsiima labai dažnai, vidinio naudojimo žaislai gali sukurti net diskomforto, nemalonumo pojūtį.

Paprastai, tai yra išvengiama pasirinkus išorinio naudojimo prietaisus. Patys populiariausi, tokių žaislų pavyzdžiai būtų įvairūs vibratoriai, žiedai ir t.t. Pasirinkimas yra milžiniškas net ir labiausiai išrankiems. Dabar be jokių problemų galima įsigyti sekso žaislą, kuris kuo puikiausiai tilps net į kelnių kišenę. Kitaip nei vidinio naudojimo žaislų rinkoje, išorinio pilna tokių, į kuriuos pažiūrėjus, net nepasakytum, kad tai sekso žaislas. Dėl šių priežasčių vibratoriaus pasirinkimas būtų labai puikus sekso draugas nepatyrusiems.

Atidžiai perskaitykite gaminio instrukcijas

Egzistuoja posakis „niekas nepradeda bėgioti, kol pirmiausiai ne išmoksta vaikščioti”. Labai panašiai ir su sekso žaislais, tik čia šis posakis gali būti naudojamas kalbant apie gaminio instrukcijas. Prieš pradėdami naudotis žaislu savo intymioje (ar intymiose) vietoje, pirmiausiai rekomenduojama perskaityti instrukcijas.

REKLAMA

Jei pavyzdžiui įsigijote vibruojantį suaugusiems skirtą žaislą, galite susipažinti su skirtingais rėžimais bei jo funkcijomis. Daugybė vibruojančių žaislų turi net keletą, kurie gali patenkinti daugelio žmonių poreikius. Tas pats gaminys yra skirtas skirtingų poreikių žmonėms, todėl vienas jo režimas gali labai nepatikti, kai tuo tarpu tas pats režimas kitam labai patiks.

Daugelis, kurie įsigyja tokius žaislus, net nežino apie dvigubas jo funkcijas, kurios vienu metu gali stimuliuoti ne vieną, o net keletą vietų. Daugelis vibratorių turi ir fiksavimo mechanizmus, kuriuos kai kurie žmonės naudoja netinkamai. Todėl pirmiausiai atidžiai perskaitykite viską ką rasite gaminio instrukcijų knygutėje, išbandykite visus mygtukus, taip pat gali praeiti ir šiek tiek laiko, kol priprasit prie savo naujo žaislo ir jo sukuriamų pojūčių.

Naudokitės sekso žaislais kartu su savo partneriu

Sekso žaislai nebūtinai turi būti naudojami vien tik individualiai. Galima rasti ir tokių, kurie bus puikus priedas prie intymių užsiėmimų su jūsų partneriu. Tai gali padėti išlaikyti seksualinius, erotinius santykius. Dažnai tai aktualu toms poroms, kurioms pastovūs santykiai greitai pabosta, jeigu juose atsiranda pastovumas, rutina.

Taip pat pastebima, kad tokie suaugusiems skirti prietaisai yra ganėtinai paplitę tarp netradicinės orientacijos atstovų, pavyzdžiui dažnai tokioms intymioms avantiūroms tam mergina ieško merginos. Įvairūs sekso žaislai, į tuos santykius gali atnešti labai daug įvairumo ir taip nušviesti rutiną visai kitokiomis spalvomis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų