Šventinė silkė pagal Odetą: rekomenduoja išbandyti jau šiemet

„Išbandžiau šiandien tai, ką seniai žadėjau ir vis nerasdavau progos. Susiėmiau ir pagaminau tai, kas niekada nebūčiau pamaniusi, kad dera ir yra skanu. Išbandykite“, – sako tinklaraščio „Samčio užrašai“ autorė Odeta.

Silkė su bananais (Nuotr. Samčio užrašai)

Ingredientai: 1 silkės file, 1 kiaušinis, 0,5 nemažo banano, 0,5 avokado, 1 šaukštas majonezo, truputis pipirų, apelsino sulčių pamarinuoti silkei, žalumynų.

Pirmiausia – supjaustyti silkių filė, kurią apie 2 valandas reikia pamarinuoti natūraliose apelsinų sultyse dedame į silkinę. Tokiais pačiais kubeliais susmulkiname kiaušinius, beriame ant viršaus. Bananas geriausiai nevisai prinokęs.

Jį irgi susmulkiname ir beriame ant viršaus. Avokadas mums reikalingas minkštas, išėmus kauliuką, minkštimą sutriname šaukšteliu iki krem, tada dedame majonezo ir išmaišome. Dedame ant silkės,kiaušinių ir banano. Užberiame maltų pipirų, dedame žalumynų. Tikrai geras derinys, nenusibodęs. Rekomenduoju.

Daugiau silkės receptų rasite:


Rašyti komentarą...
N
Nesveikas
2020-12-22 01:35:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bananas, apelsinas, silke, majonezas.. ne aciu. Net neragauciau. Mano manimu nesuderinami produktai. Jau primeciau kaip bananas su majonezu ,"derinas"
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų