Ne diena, o tikras chaosas: vidinė sumaištis vers kelti pačius nepatogiausius klausimus

Trečiadienis – diena, kuomet vidinė sumaištis privers rimčiau pamąstyti apie santykių ateitį. Tikėtina, kad pradėsite painiotis, bus sunku suprasti, ko iš tikrųjų norite. Astrologai perspėja – kad ir kas benutiktų, savigarbos nepraraskite. Nesusipratimų išvengti nebus lengva.

Avinas

Nepatartina įtemptai dirbti, tai gali atsiliepti jūsų sveikatai. Neįsivelkite į intrigas, apkalbas. Rašydami komentarus, teikdami interviu apgalvokite kiekvieną savo žodį.

Tauras

Tikėtina, kad jus nekaip veiks netikrumas dėl asmeninių santykių, šeimos narių, sveikatos ir pan. Atrodys, jog niekam nerūpite. Net jei viskas krinta iš rankų, pasistenkite valdytis. Kol kas nepriimkite konkrečių sprendimų.

Dvyniai

Šiandien jums labai aktualūs bus materialūs dalykai, pinigai. Norėsite būti teisingi, dosnūs, bet tuo pačiu nieko neprarasti.

Vėžys

Saugokite sveikatą, ypač jei jums pasitaiko priepuolių.

Liūtas

Išvengti nesusipratimų bus gana nelengva. Neskubėkite pradėti naujų darbų. Venkite alkoholio, sunkiai virškinamo maisto.

Mergelė

Būsite patrauklūs, seksualūs, tačiau jūsų aplinkoje yra žmonių, linkusių jums naudotis. Kas beįvyktų, nepraraskite savigarbos.

Svarstyklės

Šiandien labiau prispaus darbai. Gali būti, kad pasijus slapta priešprieša, kolegų nepritarimas ar kiti trikdžiai. Nesistenkite įpiršti kitiems savo tiesos, jeigu kitiems ji nepriimtina.

Skorpionas

Ši diena privers rimčiau pamąstyti apie asmeninių santykių ateitį, perspektyvas. Klibantys ryšiai gali patirti krizę.

Šaulys

Tikėtinas kontaktas su žmogumi, kurį laikote konkurentu arba finansinių, psichologinių problemų šaltiniu. Pasitelkite kantrybę, jeigu bendravimo neįmanoma išvengti.

Ožiaragis

Galite būti kupini nepagrįsto optimizmo. Galbūt net pakliūsite į nerealių iliuzijų voratinklį.

Vandenis

Ši diena įneš sumaišties. Elgsitės gana neįprastai, būsite impulsyvūs, nekantrūs. Nerimausite, kad užsiimate ne tuo, kuo turėtumėte, kad labai trūksta stabilumo arba kaip tik nebegalite pakęsti įprastos rutinos.

Žuvys

Darbas, bendravimas teiks ir malonių, ir slogių įspūdžių. Galite kiek susipainioti santykiuose, prioritetuose. Kažkuris iš draugų, pažįstamų gali nustebinti savo neatsakingumu, dėl kurio patirsite žalos.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų