TOP3 laimingiausi gruodžio Zodiako ženklai: atėjo jų šlovės metas

Atskleisti trys laimingiausi gruodžio mėnesio Zodiako ženklai – nepaisant sunkaus laikotarpio, jiems atsitiks daugelis gerų dalykų! Meilė, darbas, sveikata... Gruodžio mėnuo jiems žada visokeriopą sėkmę. Kurie Zodiako ženklai patenka į šį sąrašą?

Vienas iš jų yra vandens ženklas, o kiti du – ugnies ženklai.

LIŪTAS

Gruodžio mėnesį Saulė ir Mėnulis labai padės Liūto asmeniniam gyvenimui. Šį mėnesį Liūtai turės daug seksualaus žavesio, o jie tuo labai mėgausis – juk šis ugnies ženklas yra charizmatiškas iš prigimties. Niekas jiems netrukdys džiaugtis aistros akimirkomis, o tai reiškia, kad paskutinis metų mėnuo jiems bus labai karštas! Bet prieš prasidedant Kalėdų atostogoms, Liūtai turės įrodyti, kad darbe yra ne iš kelmo spirti. Jie turės labai daug energijos, kad galėtų apsiimti pačias sunkiausias užduotis, prieš atsisveikindami su kolegomis atostogoms.

ŠAULYS

Gruodis taip pat bus puikus laikas vienišiems Šauliams – jiems tikėtina kaip tik dabar sutikti antrą pusę. Venera ir Marsas tuo pasirūpins ir padarys viską, kas įmanoma, kad šiam ugnies ženklui meilės reikaluose viskas eitųsi puikiai. Šauliai iš prigimties yra labai žavingi ir šnekūs, bet šį mėnesį jie iš Liūto perims magiškus sugebėjimus ir kiekvieną sutiktą tiesiog užburs.

SKORPIONAS

Darbe Skorpionai bus dar intensyvesni nei įprastai. Gilus jų sėkmės troškimas atsispindės taip pat ir jų elgesyje – vos tik užsibrėžę tikslą, jie padarys viską, visiškai viską, kad jį pasiektų. Link metų pabaigos jie jau aiškiai matys, kas jiems trukdo, todėl bus labai produktyvūs, o tai neliks neįvertinta. Gal Skorpionams pavyks gauti paaukštinimą ar didesnį atlyginimą? Bet kuriuo atveju, šį vandens ženklą lydės sėkmė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų