„Swedbank“ kartu su TV3 kviečia dalintis šviesiomis istorijomis

Sutiksite, kad šviesios istorijos tampa dar šviesesnės, kai jomis pasidaliname garsiai vieni su kitais. Todėl TV3 Televizija kartu su „Swedbank“ pristato projektą, raginantį apsupti save geromis emocijomis ir pasakoti gerumo kupinus prisiminimus. 

Vienas pirmųjų „Dalinkimės šviesiomis istorijomis“ projekto dalyvių prisimena:

„Istorija įvyko prieš kelerius metus, kaip parduotuvės kasoje man pritrūko kelių centų. Šalia manęs stovintis kukliai atrodantis žmogus ištiesė ranką ir davė man tuos trūkstamus kelis centus. Tai mane labai maloniai nustebino. 

Nesvarbu, kokios buvo aplinkybės, kaip jis atrodė – pas jį buvo labai didelė širdis. Labai norėčiau padėkoti žmogui, stovėjusiam už manęs eilėje ir palinkėti kuo gražesnių, ir kuo šiltesnių švenčių“.

Kiekvienas turime šviesių istorijų, o kartais patys to nežinodami prie jų prisidedame. Nusiųskime vieni kitiems linkėjimus po šviečiančiais ąžuolais, o savo geradarių istorijomis dalinkitės čia  


Rašyti komentarą...
T
TT
2020-12-06 16:23:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man pati,, šviesiausia,, istorija buvo tada, kai iš Swedbank gavau žinutę, kad keičiasi paslaugų įkainiai...
Atsakyti
0

P
Petras
2020-12-09 10:22:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užsienio bankininkai Lietuvoj ,klęsti ,.Savavališkai didina aptarnavimo įkainius ,nemoka procentų neterminuotam indėliui. LR banko valdyba nedirba piliečių naudai. Geradarių pakazucha...UŽSIENIO BANKININKAS ČIA ATĖJO PASIPELNYTI,o ne ubagų šelpti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų