Horoskopas trečiadieniui: diena pažers netikėtumų, laukia permainos

Zodiako ženklams trečiadienis atneš skirtingų emocijų pliūpsnį – jeigu vieniems nusišypsos laimė, kitų gali tykoti nelaimės.

Avinas

Nemanykite, kad artimiausi žmonės jus supranta blogiau už mažai pažįstamus. Nesureikšminkite savo norų bei išvadų, stenkitės būti supratingi. Tai padės kurti darną asmeniniuose santykiuose.

Tauras

Diena bus gana nerami, jeigu daug tikitės iš partnerio arba esate nuo jo finansiškai priklausomi. Vertėtų apdairiai elgtis su pinigais, nuosavybe. Skolindami pinigus, vertingus daiktus, protingai apsidrauskite.

Dvyniai

Šiandien dairysitės ko nors nekasdieniško, bėgsite nuo rutinos. Galbūt įniksite į internetą ir ilgai klajosite jo platybėse.

Vėžys

Nekaip jausitės, jeigu pasirodys, kad jūsų pastangos nuėjo niekais. Kita vertus, gali atsirasti darbų, kurių visiškai nesinorės imtis, bet išsisukti bus beveik neįmanoma.

Liūtas

Galite tikėtis įdomių kontaktų, susitikimų. Galbūt įsiliesite į kokią nors bendraminčių grupę.

Mergelė

Šiandien galite ramiai atsidėti meditacijoms, svajonėms ir menui. Tiesa, sustiprėjusi intuicija gali pasitarnauti ir kitose srityse. Visgi venkite avantiūrų, nepasikliaukite sukčiais. Saugokite sveikatą.

Svarstyklės

Jeigu šią naktį jūsų nekamuos nei bloga savijauta nuo svaigalų ar ligos, nei įkaušusi antroji pusė, tai išaušusi diena turėtų būti gana smagi. Patirsite gerų emocijų.

Skorpionas

Jums rūpės reikalai, kurie duoda arba atima nemažai pinigų. Galite vykti apsipirkti arba ieškoti būdų, kaip naudingiau ką nors parduoti, išnuomoti ir pan. Būkite apdairūs.

Šaulys

Nuotaiką skaidrins susitikimai su žmonėmis, kurie toleruoja, priima jūsų pažiūras, keistenybes, pomėgius. Vieni kitus kažkuo praturtinsite. Net kritika atrodys nebaisi. To, kas jus žeidžia, sugebėsite „negirdėti”.

Ožiaragis

Diena bus ne tokia maloni, kaip tikitės. Staiga galite pasijusti pervargę, išsieikvoję. Namų atmosfera atpalaiduos tik tuo atveju, jeigu sėkmingai užbaigėte neatidėliotinus darbus ir dabar jūsų sąžinė rami.

REKLAMA

Vandenis

Nusimato intriguojami romantiški pasiūlymai, provokuojamos situacijos. Leisdamiesi į nuotykius pagalvokite apie padarinius, kad užsimiršę nenueitumėte per toli.

Žuvys

Pasistenkite išlikti sveiki ir žvalūs. Tuomet pavyks nuveikti tai, ką planavote. Nepatartina eksperimentuoti su dietomis, ragauti neįprastus patiekalus bei gėrimus. Nebūkite išsiblaškę, eksploatuodami buitinę bei kitokią techniką.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų