Poros vestuvės baigėsi liūdnai: nuo COVID-19 mirė 7 žmonės

Viena pora savo vestuvių dieną atsimins visą gyvenimą, bet ne dėl tos priežasties, kurios norėtų. Šventėje dalyvavo 55 svečiai ir pusė iš jų užsikrėtė koronavirusu.

Šios vestuvės vyko JAV, viename mažame Meino valstijos mieste. Vienas vestuvių dalyvis, kitą dieną po šventės pajuto Covid-19 simptomus. Galiausiai virusas buvo diagnozuotas 27 iš 55 vestuvių dalyvių. Dar 3 atvejai buvo rasti darbuotojų tarpe.

Meinas tokiems renginiams turėjo 50 asmenų limitą. Kaip pranešama, svečiai nedėvėjo kaukių ir nesilaikė fizinio atstumo taisyklių. Temperatūros patikrinimai svečiams buvo atlikti prie įėjimo, rašoma „Forbes“.

Tai parodo, kiek žalos gali sukelti savanaudiškas saugos gairių nepaisymas. Gaila, tačiau viruso protrūkis išplito kur kas toliau – vietos bendruomenėje atsirado dar 27 papildomi atvejai, įskaitant du mokykloje. reaguojant į tai mokykla buvo visiškai uždaryta dviem savaitėms.

Bet tai buvo tik pati pradžia.

Viena vestuvių viešnia praėjus kelioms dienoms po ceremonijos aplankė tėvus. Tėvas buvo ilgalaikės sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas ir praėjus kelioms dienoms po šios sąveikos pajuto Covid-19 simptomus. Nepaisant simptomų, vyras dar dvi dienas dirbo globos namuose prieš atlikdamas Covid-19 testą. Dėl to atsirado dar 38 ligos atvejai tarp ilgalaikės globos įstaigos darbuotojų ir pacientų.

Kitas svečias dirbo pataisos namuose maždaug už 320 km nuo tos vietos, kur vyko vestuvių šventė. Šis asmuo pranešė apie Covid-19 simptomus praėjus savaitei po dalyvavimo ceremonijoje. Nepaisant to, žmogus kasdien dirbo 8 valandų pamainomis dvejuose pataisos namų padaliniuose. Dėl susirgo 18 kalėjimo darbuotojų ir 48 kaliniai.

Pažymėtina, kad vestuvių svečių sąrašas arba nebuvo pateiktas, arba nebuvo pateiktas valdžios institucijoms, nustatant protrūkį, teigiama pranešime, nes Meino atstovybė „greičiausiai neįvertino ligos atvejų, susijusių su įvykiu.“

Iš viso po šios šventės buvo patvirtinti 177 koronaviruso atvejai susiję su vestuvių dalyviais ir 7 mirtys.

Ataskaitoje daroma išvada: „Bendruomenės susibūrimai, tokie kaip vestuvės, gimtadieniai, bažnyčios renginiai ir laidotuvės, gali tapti SARS-CoV-2 platinimo renginiais. Perdavimo rizika dar labiau padidėja, kai renginiai vyksta uždarose patalpose.“

Taigi, jei jūs tikėjotės susituokti šiais metais, galbūt geriau surenkite išskirtinai nedidelę ceremoniją laikantis saugos taisyklių, o galbūt atidėkite didesnę šventę tokiam laikui, kai Covid-19 nebebus toks pavojingas.


Rašyti komentarą...
S
Skaitytoja
2020-11-29 23:22:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ateis laikas,gal nebeims ir juokas
Atsakyti
-9

S
Skaitytoja
2020-11-29 23:04:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad nelabai kas pozityvaus yra šiuo metu.Gersi kad rašo ir didina,gal žmonės atsakomybė pajus. Juolab kad mūsų visuomenėje yra viskas labai panašu.
Atsakyti
-13

M
Meda
2020-11-29 20:45:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Negyvenkit svetimų kraštų gyvenimų. Kažkoks marazmas. Ką galit pozytivaus, gero, gražaus, motyvuojančio parašyti?...Viskas bus gerai, ne Leningrado blokada, kad reikia žmones dusinti su ta korona.
Atsakyti
-67

SKAITYTI KOMENTARUS (69)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų