Perspėja gyvų eglučių pirkėjus: prieš tai patikrinkite 1 dalyką

Vaikinas feisbuke nusprendė įspėti gyvą Kalėdų eglutę įsigyti planuojančius žmones: būtina patikrinti, ar medelyje nėra vabzdžių maldininkų kiaušinėlių.

Iki Kalėdų lieka vos mėnuo ir daugelis žmonių šiais metais namus puošia anksčiau nei įprastai – juk po visiems sunkių 2020 metų visiems pravers truputis šventinės nuotaikos.

Tačiau jei namuose planuojate turėti gyvą Kalėdų eglutę, tuomet turėsite būti labai atidūs. Jei ant medelio pastebėsite graikiško riešuto dydžio kiaušinėlių sankaupą, eglutę gali tekti tuoj pat išmesti. Toks kamuoliukas gali būti ne kankorėžis, bet šimtų vieno vabzdžio kiaušinėlių sankaupa, rašoma dailystar.co.uk.

Viena tokių sankaupų ant savo eglutės pastebėjęs vaikinas praėjusiais metais feisbuke nusprendė kitus įspėti, kad viduje gali slėptis nuo 100 iki 200 maldininkų.

Pensilvanijoje gyvenantis Danielis rašė: „Jei ant savo kalėdinės eglutės pastebėsite graikiško riešuto dydžio ir formos kiaušinėlių sankaupą, negaiškite – šaką tuoj pat nupjaukite ir išneškite į lauką. Tai – 100–200 maldininko kiaušinėlių! Ant savo eglutės šiais metais mes radome du tokius. Neneškite jų į vidų – lauke jie išsiris ir mirs badu!“

Nors maldininkai gyvena tropiniame klimate, kalėdinės eglutės yra importuojamos iš viso pasaulio. Kaip sako zoologas dr. Gavinas Svensonas iš Klyvlendo Natūraliosios istorijos muziejaus, blogiausia, kad šilta temperatūra namuose gali paspartinti kiaušinėlių išsiritimo laiką. Laimei, užtenka tiesiog tokią šaką nupjauti ir ją išnešti į lauką. Taip vabzdžiai tiesiog mirs badu.

Taigi, nors tokia tikimybė ir nedidelė, vis dėlto verta perkant eglutę patikrinti, ar ant jos nėra būtent tokių vabzdžių kiaušinėlių sankaupų.


Rašyti komentarą...
S
Saulyte
2020-12-02 13:18:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tas vabzdys maldininkai gyvena namuose? Juk ką jis ten valgys? Jis turbūt neišgyvena mūsų šalyje!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų