Naujovių ir svetimų problemų kupina diena: svarbiausia – nekeiskite ankstesnių savo apsisprendimų

Šią dieną neskubėkite patikėti tais, kurie jums kažką sieks įrodyti. Viską tikrinkite asmeniškai. Kai kuriems Zodiako ženklams šis laikas yra nepalankus kai ko atsisakymams ar pokyčiams. Tykos ir dar vienas pavojus – bus nesunku susitapatinti su svetimomis problemomis, tačiau to turėtumėte vengti ypač. Naujomis idėjomis žavėtis neverta, nes joms laikas dar neatėjo. O svarbiausia – nekeiskite ankstesnių savo apsisprendimų.

Avinas

Diena praeis puikiai, jei pasistengsite nuo ryto nesusierzinti dėl niekų ir nepasiduosite azartiškoms nuotaikoms. Šiandien bus svarbu būti atsargiems bei apdairiems, kad neįsiveltumėte į jokias avantiūras, ginčus su artimais, mylimais žmonėmis, ir laiku sau pasakyti „ne“.

Tauras

Nedidelis apsirikimas gali sukelti nemalonumų laviną. Deja, darbų krūvis augs, ir vieni galite jų nepatempti, tad verčiau ieškokite kvalifikuotų pagalbininkų ir labiau pasirūpinkite sveikata.

Dvyniai

Kad ir ko imsitės, galite susidurti su opozicija tiek šeimoje, tiek darbe. Nepalankus laikas spręsti sunkumus jėga, piktumu, bauginimu. Šiandien geriau bent truputį nusileisti, sutikti su išgirsta nuomone tiek bendraujant su vadovu, darbo kolektyvu, tiek su savo pora.

Vėžys

Sudėtingas metas, tad stenkitės išlikti ramūs. Gresia rūpesčiai dėl nenumatytų išlaidų, skolų, draudimo. Nepatartina skolinti kitiems ir patiems skolintis. Pasisaugokite apgaulių, vagysčių.

Liūtas

Mokėkite apginti savo nuomonę, interesus. Laikykitės savo senos pozicijos jums svarbiu klausimu, nekeiskite ankstesnių nuostatų bei apsisprendimų, kad ir kaip jus mėgintų paveikti aplinkiniai.

Mergelė

Netikėtai jums gali kilti noras grįžti prie kai ko seniai pamiršto, ir tai bus naudinga: dabar gali atsiverti anksčiau nepastebėtos galimybės. Ir atvirkščiai, nesižavėkite naujomis idėjomis, tam laikas dar neatėjo.

Svarstyklės

Pasistenkite į susidariusią situaciją pažvelgti kuo paprasčiau. Pasišnekėkite apie savo problemas su geru draugu. Išeitis gali ateiti netikėtai ir būti kitokia, nei tikėjotės.

REKLAMA

Skorpionas

Nemalonus laikas: trikdžiai, seni nebaigti darbai, neįvykdyti pažadai, skolos. Trūks jėgų, laiko, optimizmo ar tiesiog nuoširdžios gero draugo paramos. Neliūdėkite, vakare galima maloni staigmena.

Šaulys

Nebus lengva rasti teisingą sprendimą, kam nors vis vien neįtiksite, kas nors vis vien piktinsis, reikš pretenzijas, provokuos. Dabar bus svarbu nubrėžti ribą tarp savęs ir kitų: pasistenkite nesusitapatinti su svetimomis problemomis, neišgyventi dėl dalykų, dėl kurių nesate kalti.

Ožiaragis

Būsite linkę save apgaudinėti, tiek vertindami savo finansines galimybes, tiek santykius su mylimu žmogumi. Netinkamas laikas apsispręsti, netinka nei ką nors nutraukti, kai ko atsisakyti, nei ko nors naujo imtis ar naujus santykius užmegzti.

Vandenis

Neskubėkite patikėti tais, kurie stengsis jums atverti akis, pranešti kai ką ypatinga. Apskritai neskubėkite tikėti, spręsti, veikti. Viską tikrinkite asmeniškai. Būtina atida kelyje.

Žuvys

Geriausia laiką leisti namuose, su artimaisiais. Netvarkykite svarbių dalykinių reikalų, nespręskite karjeros klausimų: pakenksite ateičiai. Apmąstykite senas pamokas, nors nebūtinai asmeniškai patirtas.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų