Astrologai perspėja apie itin keistą laiką: priimti svarbūs sprendimai gali tapti nesėkmių priežastimi

Šią dieną svarbius reikalus atidėkite ir skirkite daugiau laiko sau, nes vargu ar aplinkiniai ras laiko jums. Daugiau atidumo reikalaukite patys iš savęs tvarkydami finansinius reikalus. Tiesa, šiomis dienomis pirmoje vietoje turėtų būti šeimos interesai. Bus neaišku ar labiau reikėtų saugotis savęs, ar svetimų. Svarbūs priimti sprendimai gali tapti nesėkmių priežastimi.

Avinas

Nepervertinkite savo jėgų darbe ir niekur neskubėkite. Mažiau rizikuokite, nesitikėkite, kad pavyks prasmukti. Nesistenkite kam nors paaiškinti savo norų, ketinimų, jausmų: tikriausiai apsiriksite ir mėgindami suprasti, ant ko iš tiesų pykstate.

Tauras

Veikite kuo planingiau, atsiribokite nuo nereikalingų darbų. Stenkitės nepervargti ir nesinervinti dėl smulkmenų. Didesnė mažų klaidų, netikslumų dirbant, nesusipratimų su kolegomis tikimybė.

Dvyniai

Nepraraskite objektyvumo bei saiko. Tai pagelbės ne tik jums, bet ir aplinkiniams. Nepriimkite svarbių sprendimų: vėliau jie gali tapti nesėkmių priežastimi. Galite pernelyg priekabiauti prie savo antrosios pusės.

Vėžys

Sudėtinga diena, iš jūsų gali būti pareikalauta daugiau, nei galite duoti. Ieškokite sąjungininkų ir rasite galinčių jums pagelbėti. Kita vertus, turite būti pasiruošę ir neigiamam atsakymui.

Liūtas

Esate įžvalgūs, apsukrūs, bet aplinkybės klostosi painiau, nei jūs esate pasiruošę. Deja, tai kritinis metas, kai paaiškėja, kas išduoda, kuo negalima tikėti, tačiau neskubėkite skelbti karo.

Mergelė

Nesiveržkite į priekį, nebūkite tikri savo nuomonės teisingumu. Venkite didelės atsakomybės bei dalykinių konfliktų. Pasistenkite prisiderinti prie vadovo reikalavimų.

Svarstyklės

Negeras laikas, kai neaišku, ko labiau saugotis, svetimų ar savęs. Jūsų pačių nuomonė irgi gali netikėtai keistis, ir tai bus visiems nenaudinga. Labiau remkitės savo jėgomis.

REKLAMA

Skorpionas

Pasistenkite kuo labiau atsiriboti nuo tuščių rūpesčių ar svarbių reikalų, taip pat neprivalomo bendravimo. Beje, vienatvėje mintys taps aiškesnės, nuoseklesnės. Galbūt persvarstysite svarbų dalyką jūsų asmeniniame gyvenime?

Šaulys

Pirmoje vietoje turėtų būti artimųjų interesai. Pamąstykite, ar išties rūpinatės savo šeima, ar tai tik deklaracija? Jūs puikiai žinote, kaip ir ką reikia priremti prie sienos, bet ar tai apskritai reikia daryti?

Ožiaragis

Dažniau nusileiskite antrajai pusei: jūsų nepasitenkinimas perdėtas. Šiuo metu esate kritiški, nepakantūs, dirglūs, tad gal verta pailsėti? Itin apdairūs būkite tvarkydami finansinius reikalus.

Vandenis

Nešvaistykite savo jėgų kalboms, įtikinėjimams, tuščiai laiką sugaišite, o apčiuopiamų rezultatų nesulauksite. Mažiau žadėkite, venkite su aplinkiniais dalytis savo mintimis, jei norite išvengti ginčų, nusivylimų, apsisaugoti nuo apkalbų, kitokių kliūčių.

Žuvys

Vertėtų atidėti svarbius reikalus (ypač finansinius). Mažiau save kritikuokite, verčiau raskite progų pagirti: vargu ar aplinkiniai bus dosnūs komplimentams. Gresia nelabai malonūs pokalbiai, nesistenkite nieko spausti jėga.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
K
Kuo žemesnis IQ
2020-11-24 18:10:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
– tuo didesnė meilė horoskopams.
Atsakyti
-1

K
Kuo
2020-11-24 18:11:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
žemesnis IQ – tuo didesnė meilė horoskopams.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų