Astrologai pataria į konfliktus šią dieną nesivelti: santykių taip tikrai nepagerinsite

Astrologai kalba, kad šią dieną palankiau ne pačiam reikšti mintis, o jų klausytis iš kitų žmonių. Svarbu užbaigti neatidėliotinus darbus, pasiruošti su jais susijusiai veiklaio. Kai kurie Zodiako ženklai perspėjami, kad ši diena palanki kruopščiam darbui, tad galima imtis ir finansinių reikalų. Tiesa, gali nutikti ir konfliktinių situacijų, tačiau raginama į jas nesivelti.

Avinas

Norėsis nusišalinti nuo globalių reikalų ir apsiriboti asmenine erdve, šeima. O galbūt aplinkybės savaime privers dėmesį nukreipti į artimuosius. Išties tiktų atsidėti namų reikalams.

Tauras

Trokšite sublizgėti scenoje, sporto arenoje ar kt. Jums kaip oro reikės aplodismentų, komplimentų, meilės. Aktyvų asistavimą jūsų aistros objektas gali palaikyti priekabiavimu ar net persekiojimu.

Dvyniai

Teks vikriai suktis darbe, kad laiku užbaigtumėte tai, ką turite užbaigti. Galimos techninės problemos. Sveikata pasigirti veikiausiai negalėsite.

Vėžys

Tai gali būti emociškai dirgli diena. Itin jautriai reaguosite į jums nepalankių oponentų pareiškimus bei elgesį. Turėkite omenyje, kad žodinė ar kitokia agresija sukeltų tik agresiją, o ne santykių pagerėjimą.

Liūtas

Tinkama diena kruopščiam darbui. Imkitės neatidėliotinų finansinių reikalų užbaigimo. Gali apimti pagunda išlaidauti ar siekti uždraustos meilės vaisiaus. Būsite linkę rizikuoti. Nieko gero, jei tai gali nekaip paveikti šeimą.

Mergelė

Būsite nusiteikę filosofuoti, politikuoti. Švietimo, mokslo, užsienio reikalai, teisinės aktualijos šiandien gali stipriai prikaustyti jūsų dėmesį, arba vaikai sukels netikėtų rūpesčių savo netinkamu elgesiu ar neįprastomis reakcijomis.

Svarstyklės

Šiandien labai svarbu užbaigti neatidėliotinus darbus, parengti ataskaitas, jeigu tai aktualu. Tinkamai elkitės su technika.

Skorpionas

Palanku planuoti ateitį, tačiau vertėtų gerai atsirinkti, su kuo jums pakeliui. Kitų parama bus labai svarbi, siekiant įgyvendinti tikslus. Jūsų širdį gali užlieti stiprūs, bet prieštaringi jausmai pažįstamam žmogui.

REKLAMA

Šaulys

Šiandien palankiau ne patiems reikšti savo mintis, iniciatyvą, o stebėti, žiūrėti, ką daro, sako, veikia kiti. Būsite nusiteikę slaptiems meilės pomėgiams, meninei kūrybai, meditacijoms.

Ožiaragis

Rimtų reikalų imtis nesinorės, mieliau plauktumėte pasroviui. Tačiau tikrai nebūsite linkę atsisakyti nuotykių ir sporto. Labai jautrūs kvėpavimo organai, rankų nervai ir kt.

Vandenis

Šiandien toliau spręsite senas problemas. Ramiai įvertinkite savo galimybes, nuopelnus. Galbūt sulauksite pasiūlymų dėl bendradarbiavimo kuriant verslą ar kt.

Žuvys

Galite gauti vertingos informacijos, tad neatsisakykite pabendrauti net su tais, kurie jums nelabai patinka. Nepraleiskite progos ko nors naujo išmokti, sužinoti. Saugokite nuo sužalojimų rankas.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų