Patarė miltus laikyti šaldiklyje: tai darykite dėl vienos priežasties

Parduotuvėje nusipirkote ledų? Žinoma, nė nesusimąstę juos įdėsite į šaldiklį. Tikriausiai ir vakarienės ar pietų likučius dedate į šaldiklį, kad jie ilgiau išliktų švieži. Bet ar kada nors girdėjote, kad šaldiklyje laikyti galima ir miltus? Iš tikrųjų tam yra gera priežastis.

Miltai (nuotr. Shutterstock.com)

Mes tikrai nesistebime, kai kas nors pasako, kad špinatus laiko šaldiklyje, tačiau šiek tiek keista, kai žmonės nusprendžia į šaldiklį įdėti miltus ar kitus kepiniams reikalingus ingredientus.

Vis dėlto galbūt verta apsvarstyti. Kai kurių sausų ingredientų galiojimo laikas yra daug ilgesnis, kai juos laikote vėsioje vietoje. Pavyzdžiui, šaldiklyje galite laikyti visų rūšių miltus, o dėl to juos vartoti galėsite kur kas ilgiau, rašoma „Tips and tricks“.

Kepimo soda ir kepimo milteliai taip pat turėtų būti laikomi šaldiklyje.

Kepimo soda ir kepimo milteliai tarnaus daug ilgiau, jei juos laikysite šaltoje vietoje.

Įsitikinkite, kad įdėjote šiuos ingredientus į plastikinius indus, kurie tinkamai užsidaro. Priešingu atveju soda ir milteliai sugers kitus kvapus šaldiklyje, o tai jūsų kepamoms gėrybėms nebus į naudą.

Paskutinis patarimas: mieles taip pat labai gera laikyti šaldiklyje. Mielės daug geriau išlaiko kėlimo galią, jei jas užšaldote.


Rašyti komentarą...
O
OHO
2020-11-22 10:16:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sensacija...Sportinius batelius patartina laikyti šaldiklyje-taip jie nepraranda natūralaus kvapo.Taip nustatė Bezdonių kaimo mokslininkų bendruomenė.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų