Slaugė rėžė skeptikams: „Yra tokių Covid-19 pacientų, kurie virusą neigia iki pat mirties“

Slaugytoja papasakojo, kad yra nuo COVID–19 mirštančių žmonių, kurie vis tiek tikina, kad viruso nėra, net ir iškvėpdami paskutinį atodūsį.

Slaugytoja papasakojo, kad yra nuo COVID–19 mirštančių žmonių, kurie vis tiek tikina, kad viruso nėra (nuotr. Twitter)

Amerikietė Jodi Doering pasidalino nuostabia serija įrašų tviteryje, kur papasakojo apie iššūkius, su kuriais susiduria medikai šalyje, kurioje nemaža dalis žmonių įsitikinę, kad virusas yra išgalvotas.

Dviejų vaikų mama ir slaugytoja ligoninės priimamajame sako, kad koronaviruso neigėjai desperatiškai tiki, kad serga kažkokia kitokia liga, net plaučių vėžiu, bet nepripažįsta, kad susirgo koronavirusu.

Kai kuriais atvejais jie savo pyktį nukreipia į medikus, bandančius išgelbėti jiems gyvybę, užuot stengęsi pasikalbėti su savo šeimos nariais, kol dar gali. Jodi iš Pietų Dakotos tviteryje susilaukė daug pritarimo ir tuomet buvo pakviesta į „CNN“ televiziją pasidalinti savo skaudžiais išgyvenimais kovojant su liga.

Naujienų laidos vedėjui ji pasakojo: „Manau, sunkiausia žiūrėti į žmones, kurie vis dar kažko ieško ir nori stebuklingo atsakymo, kurie nenori patikėti, kad koronavirusas yra realus. Tviteryje pasidalinau išgyvenimais todėl, kad tai nebuvo pavienis pacientas, tai buvo paskutinis lašas kantrybės, nes buvo tiek daug žmonių, kurių paskutiniai žodžiai buvo „tai negali būti tiesa, tai netikra“. Užuot laiką skyrę vaizdo skambučiams su šeimos nariais, jie yra kupini pykčio ir neapykantos, o tai mane labai liūdina. Negaliu patikėti, kad tai bus jų paskutiniai žodžiai ir mintys.

REKLAMA

Žmonės kabinasi už bet ko. Jie norėtų, kad tai būtų gripas, plaučių uždegimas, kai kurie net sako, kad jų manymu, tai plaučių vėžys, ko tikrai niekaip negali būti. Realybė tokia, kad nuo pirmos koronaviruso atsiradimo dienos, jei kažkas atrodo kaip antis ir vaikšto kaip antis, tai greičiausiai – antis. Net gavę teigiamą testo rezultatą žmonės vis tiek nenori tuo patikėti.“

Pietų Dakotoje iki šiol susirgo daugiau nei 67 000 žmonių, mirė 644. Šiuo metu šioje valstijoje teigiamų koronaviruso testų procentas yra aukščiausias JAV. 

Kritiškai nusiteikę žmonės pastebėjo, kad apygardoje, kurioje gyvena Jodi, kol kas nuo koronaviruso mirė tik vienas žmogus, bet nėra žinoma, kurioje ligoninėje ji dirba.

Pasirodžiusi per „CNN“ televiziją ir pasidalinusi savo įrašais tviteryje slaugytoja sako sulaukusi grasinimų nužudyti, tačiau nesiruošianti nustoti skleisti informacijos apie virusą.

Sekmadienį publikuotose jos žinutės tviteryje buvo rašoma: „Šiandien man laisvas vakaras nuo darbo ligoninėje. Sėdžiu ant savo sofos su šuniu ir negaliu negalvoti apie pastarųjų keleto dienų koronaviruso pacientus. Apie tuos, kurie vis dar negali patikėti, kad virusas tikras. Apie tuos, kurie rėkia prašydami stebuklingų vaistų ir kad Joe Bidenas sunaikins JAV.

Visa tai vyksta jiems dūstant ir šnopuojant, net ir prijungtiems prie papildomo deguonies. Jie tau aiškina, kad serga dėl kokios nors kitos priežasties. Jie tave pravardžiuoja ir klausia, kam „visa tai“ apsirengei, nes jie neserga koronavirusu, jis išgalvotas. Taip, taip tikrai būna. Negaliu nustoti apie tai galvoti.

REKLAMA

Šie žmonės tikrai galvoja, kad jiems tai nenutiks. O tada jie nustoja rėkti, nes yra prijungiami prie dirbtinės plaučių ventiliacijos. Tai kaip kažkoks siaubo filmas, kuris niekaip nesibaigia. Nėra jokių titrų. Tiesiog grįžti į darbą ir viskas prasideda iš pradžių.“

Užsipulta už tai, kad atkreipė dėmesį į realią koronavirusu sergančių ir nenorinčių susitaikyti su tuo, kas vyksta, pacientų būklę, ji nusprendė parašyti dar vieną seriją įrašų tviteryje,  rašoma mirror.co.uk.

„Jeigu nemanote, kad 72 valandos gali apversti gyvenimą aukštyn kojom, turbūt niekada nesate rašinėję socialiniuose tinkluose, valgydami ledus“, – rašė ji. – „Norėjau užrakinti savo tviterio paskyrą – dėl grasinimų nužudyti ir taip toliau. Pradėjau nerimauti dėl savo dviejų stiprių ir nepriklausomų dukrų saugumo. Bet jei kada buvo laikas rodyti gerą pavyzdį, jis yra dabar.

Nuo tada, kai prieš 12 metų susikūriau tviterio paskyrą, niekada neslėpiau nei kas esu, nei kuo užsiimu. Todėl tiesiog sėsiu į savo 2007 metų automobilį, nuvažiavusį jau 207 000 mylių, įsijungsiu „Foo Fighters“ ir važiuosiu į darbą. Saugokitės. Nešiokite kaukes. Ir nerašinėkite nesąmonių tviteryje.“


Rašyti komentarą...
S
Skaitytojas
2020-11-19 17:20:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oi, tik nereikia mūsų taip baisiai gąsdinti, nes dar imsime ir baisiai išsigąsime!!!
Atsakyti
-8

P
Prašau
2020-11-19 18:55:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Negąsdinti. Už virusą yra baisesni dvikojai p s i c h o p a t a i siekiantys užkariauti pasaulį
Atsakyti
-5

M
Marius
2020-11-19 22:26:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Poxui, tas tvitter!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų