Zodiako ženklų laukia įtempta diena: iš namų bėgti neverta – kitur geriau nebus

Ketvirtadienis Zodiako ženklams pagal žvaigždes. Šią dieną venkite aiškintis santykius – tai tik aštrins jūsų nesutarimus. Astrologai perspėja, kad kai kurie Zodiako ženklai jaus didesnę įtampą dėl nebaigtų darbų ar dar dėl kitokių priežasčių, tačiau stenkitės į situaciją žvelgti blaiviai. Taip pat kankins ir keistas nejaukumo jausmas namie, tačiau būkite tikri – kitur geriau nebus. 

Astrologija (nuotr. Shutterstock.com)

Avinas

Nerimo gali sukelti turtinė situacija, draugystės santykiai. Neatlikti įsipareigojimai, nesutvarkyti nuosavybės reikalai išties gali tapti rimta problema.

Tauras

Diena žada susitikimų su giminaičiais, pažįstamais. Deja, ne visi pokalbiai bus turiningi ir malonūs. Galima įsivelti į apkalbas, intrigas.

Dvyniai

Iš artimų žmonių vietoj paguodos ir supratimo galite sulaukti nemalonių priekaištų. Užsiimkite buitiniais darbais, pomėgiu, tai padės išblaškyti neramias mintis.

Vėžys

Gali tekti paišlaidauti vaikų poreikiams, o galbūt ir grąžinti skolą ar pirkti dovaną draugui. Į pasiūlymus ir pažintis reaguokite atsargiai. Pasistenkite neįsivelti į aferas.

Liūtas

Ši diena primins apie buitinius rūpesčius, nebaigtus darbus. Teks apsikuopti namuose, darbo vietoje ar padėti į bėdą pakliuvusiems artimiesiems, kolegoms.

Mergelė

Jūs kitiems arba kiti žmonės jums reikš pretenzijas, kritikuos, o gal atsiribos šalta siena. Neaštrinkite nesutarimų. Jeigu jaučiate, kad viršų ima pyktis bei ambicijos, venkite aiškintis santykius.

REKLAMA

Svarstyklės

Šiandien rūpesčių sukels mylimas žmogus, vaikai. Gali tekti palengvinti piniginę arba įtikinėti kitus, kad reikia taupyti bei stengtis išvengti nebūtino išlaidavimo.

Skorpionas

Kai kurios naujienos gali pakeisti jūsų požiūrį į aktualius dalykus, padėti apsispręsti. Namuose jausitės nejaukiai. Veikiausiai mėginsite iš jų išsprukti. Deja, galite apsigauti manydami, kad kitur yra geriau.

Šaulys

Šiandien pajusite didesnę įtampą dėl nebaigtų darbų, neįvykusių planuotų susitikimų ar kitokių kliūčių. Kai kurie jūsų sumanymai gali patirti fiasko dėl kitų žmonių abejingumo, pasyvumo. Blaiviai žvelkite į jus supančią realybę.

Ožiaragis

Draugų ar vaikų sugalvotos pramogos jums nebūtinai patiks. Kažkas gali stebinti. O galbūt sutiksite žmogų, kuris pažadins nepageidaujamus prisiminimus. Venkite tokių pagundų, kurių padariniai gali būti nuostolingi.

Vandenis

Galite pasijusti nekaip, jei išgirsite užkulisines apkalbas, išaiškės klasta, melas ar pan. Galbūt būsite nepakankamai atsargūs ir galite pakenkti savo sveikatai, apsinuodyti svaigalais ar kt. Derėtų labiau pasisaugoti sukčių.

Žuvys

Būsite irzlūs, nepatenkinti ir savimi, ir aplinkiniais. Gali varginti neaiškumai, susiję su mokslu, darbu, sveikata. Neverta aiškintis santykių, atvirauti ar kaip tik meluoti, nes tai tik aštrins nesutarimus.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų