Pasakė, kaip dažnai reikia keisti tualeto šepetį: daugelis tai pamiršta

Tualeto šepetys namuose atlieka vieną iš nešvariausių darbų, todėl būtina įsitikinti, kad jis yra geros būklės. Reguliarus tualeto šepečio valymas gali padėti jį prižiūrėti, tačiau taip pat svarbu žinoti, kaip dažnai reikėtų jį pakeisti.

Tualetas (nuotr. 123rf.com)

Tualeto šepečiuose kaupiasi įvairūs nešvarumai ir bakterijos, o jis ilgainiui gali tapti net nešvaresnis nei tualetas. Tai gali kelti ir pavojų sveikatai. Jei, pavyzdžiui, vienas šeimos narys suserga skrandžio gripu, tualeto šepetį pakeisti bus būtina, mat kitaip galima labai lengvai užsikrėsti infekcija.

Žinoma, reguliari priežiūra ir tinkamas dezinfekavimas gali prailginti tualeto šepečio tarnavimo laiką, tačiau jis vis vien nėra amžinas daiktas namuose. Jei pastebite, kad balti šereliai pakeitė spalvą, pradėjo kristi arba nemalonaus kvapo neįmanoma panaikinti valymo būdu, reikėtų šepetį pakeisti kitu.

Net jei ir tokių požymių nėra, vis vien rekomenduojama plastikinį tualeto šepetį keisti kas pusę metų arba bent kas metus, rašoma hunker.com.

„Daugelis žmonių galvoja, kad tualeto šepetys gali tarnauti kone visą gyvenimą, tačiau taip tikrai nėra. Jį būtina ne tik tinkamai prižiūrėti, bet ir reguliariai pakeisti nauju, kad išvengtumėte įvairių susirgimų ir bakterijų kaupimosi namuose“, – sako švaros ekspertė Doyle.


Rašyti komentarą...
T
T
2020-11-03 12:31:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Yra įv.priemonių wc šepečiams valyti, tik tuo reikia dažnai užsiimti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų