Išgirdę šiuos patarimus, daugiau niekada nelaikysite pieno šaldytuvo durelėse

Tikriausiai kiekvieną erzina, kai tenka išmesti dar nepanaudotus, bet jau sugedusius maisto produktus. Tačiau ar žinojote, kad pasinaudoję vos keliais paprastais būdais, galite maisto produktus išlaikyti šviežius net keliomis dienomis ar savaitėmis ilgiau? Ir tai jums nekainuos nė cento.

Pieno produktai (nuotr. 123rf.com)

Pateikiame patarimų sąrašą, kuriais vadovaudamiesi, džiaugsitės ilgiau negendančiais produktais ir nebešvaistysite nei maisto, nei pinigų.  

Nelaikykite pieno šaldytuvo durelėse

Pieno produktams reikalinga pastovi temperatūra, todėl pieno nereikėtų laikyti šaldytuvo durelėse. O kai šaldytuvo durelės nuolat atidaromos ir uždaromos, temperatūra keičiasi.  Todėl ekspertai rekomenduoja pieną laikyti vidurinėje šaldytuvo lentynoje.

Banano kotelius apsukite maistine plėvele

Tam, kad bananai kuo ilgiau išliktų švieži, apsukite jų kotelius maistine plėvele. Tai sulėtins jų nokimo procesą ir padės bananams išsilaikyti net penkiomis dienomis ilgiau.   

Bananai ilgiau išsilaikys švieži jei jų kotelius apsuksite maistine plėvele

Grietinės ir varškės indelius laikykite apverstus

Apversdami grietinės ir varškės indelius, sukuriate vakuumą jų viduje. Tai sulėtina bakterijų dauginimąsi, todėl produktai šaldytuve išsilaiko ilgiau.

Svogūnus ir česnakus laikykite kojinėse

Svogūnai ir česnakai gali išlikti švieži net iki šešių mėnesių, jei juos laikysite kojinėse ar pėdkelnėse, rašoma thesun.co.uk. Suriškite mazgą virš kiekvienos daržovės ir pakabinkite vėsioje, sausoje vietoje.

Svogūnai ilgiau išsilaikys švieži, jei laikysite juos kojinėse

Į sūrį įdėkite sviesto

Jeigu atsipjovėte gabalėlį sūrio ir jo nesuvalgėte, prieš įdėdami jį atgal į šaldytuvą, ant nupjauto gabalėlio užtepkite sviesto. Tokiu būdu sūris neišsausės.


Rašyti komentarą...
g
gediminas
2020-10-31 08:42:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne 13 o visoje lietuvoje ir siandien jau
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų