Mama ragina išmesti vaikų žaislus: tai, ką rado jų viduje, atėmė žadą

Viena mama internete pasidalijo bjauraus, juodo pelėsio, kurį rado sūnaus vonios žaisluose, nuotraukomis, taip ragindama tėvus juos išmesti.

Mama pasidalijo bjauraus pelėsio, kurį rado sūnaus vonios žaisluose, nuotrauka (nuotr. facebook.com)

Atidžiau peržiūrėti sūnaus vonios žaislus mama nusprendė po to, kai perskatė apie kitą vaiką, kuris žaisdamas vonioje purškė vandenį sau į akis iš purvinų žaislų, ir taip vos neprarado regėjimo.

Ji prapjovė savo sūnaus vonios žaislus ir pasišlykštėjo tuo, ką rado – nors žaislus plauna reguliariai, jų viduje augo pavojingas pelėsis.

Įspėdama kitus tėvus, ji parašė pranešimą savo „Facebook“ paskyroje: „Prašau išmesti šiuos vonios žaislus, tai bjauru, man nuo to darosi bloga.

Kai kurie turbūt matė įrašą, kuriuo aš dalinausi praėjusią dieną, apie mažą berniuką, kuris netyčia į akis pasipurškė nešvaraus vandens iš vonios žaislo ir taip į akį pakliuvo baisi infekcija.“

Mama pasidalijo bjauraus pelėsio, kurį rado vaiko vonios žaisluose, nuotrauka

Ji piktinosi toliau: „Aš tiesiog supjausčiau savo vaikų vonios žaislus ir turbūt aišku, kad jie visi keliauja į šiukšliadėžę. Aš niekada nepirksiu kito tokio žaislo, ir jums nesiūlyčiau to daryti!“

Jie sako, kad pelėsis juose auga, nes jie niekada pilnai neišdžiūsta. Aš niekada gyvenime nebuvau labiau pasišlykštėjusi!“

Mama pasidalijo bjauraus pelėsio, kurį rado vaiko vonios žaisluose, nuotrauka

Paskelbusi šią nuotrauką, moteris susilaukė smerkiančių komentarų, rašo thesun.co.uk 

Atsakydama į juos, ji pridūrė: „Atsakymas visiems tobuliems tėvams: taip, aš valau savo vaikų žaislus, bet nepavyksta jų pilnai išdžiovinti. Pelėsis auga, nes žaislo vidus būna drėgnas“.


Rašyti komentarą...
E
Eva
2020-11-02 19:18:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ir durnam jau turėtų būt aišku kad per ilgesnį laiką taip ir turėjo atsitikt, tiesiog dažniau juos mamyte reikia keisti
Atsakyti
-16

P
Pelesis
2020-11-03 08:20:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ilgai stovėjo šlapias vonioje ir atsirado pelėsis, jei patys tūpai negalvokit kad visi žmonės kvaili!
Atsakyti
-16

P
Pelėsis
2020-11-03 08:23:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vonioje ilgai stovėjo padėtas žaislas šlapias ir atsirado jame pelėsis. Jei patys tūpi tai negalvokit kad visi žmonės kvaili. Tiesiog nesąmones rašto.
Atsakyti
-15

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų