Į skalbimo mašiną įdėkite šį dalyką: iš rūbų pašalins pūkus ir plaukus

Šiais laikais žmonėms nebereikia pernelyg sukti galvos dėl skalbimo, mat visą darbą atlieka skalbimo mašinos. Tačiau yra triukų, kuriais ir patys galite pagerinti skalbimo rezultatus.

Skalbimas (nuotr. Fotolia.com)

Šis patarimas ypač pravers tiems, kurie namuose turi augintinių ar mėgsta nešioti tamsių spalvų drabužius. Viskas, ką reikia padaryti, tai į skalbimo mašiną įdėti drėgnų servetėlių.

„Mūsų komanda buvo ganėtinai skeptiškai nusiteikusi šio triuko atžvilgiu, todėl nusprendėme tai išbandyti patys. Turime pripažinti, kad galutinis rezultatas pranoko visus mūsų lūkesčius“, – rašoma brightside.me.

Drėgnos servetėlės padeda iš drabužių pašalinti pūkus, mažus audinių, kailio ir plaukų gabalėlius. Visa tai patenka ant drėgnų servetėlių, todėl rūbai atrodo kur kas švaresni.

Kaip tai padaryti teisingai?

Į skalbimo mašiną įdėkite ne daugiau kaip 3 drėgnas servetėles. Kai būgnas pradės suktis, jos susimaišys su drabužiais ir surinks plaukus bei kailį. Kiekvienam plovimui reikėtų naudoti naujas drėgnas servetėles, kad galėtumėte matyti rezultatą.

Taip pat svarbu įsitikinti, kad servetėlės yra pakankamai tvirtos, jog nesuplyštų. Tai patikrinti galima pabandžius jas suplėšyti juostelėmis. Jei vos galite tai padaryti, servetėlės yra tobulos. Jei nenorite, kad drabužiai sugertų drėgnų servetėlių kvapą, rinkitės antibakterines ar neturinčias papildomo kvapo.


Rašyti komentarą...
Z
Zita
2020-10-31 21:45:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Drėgnos servetėles dedasi i džiovykle ,o sausos i skalbykle ?
Atsakyti
-7

F
Furininkas
2020-10-31 22:52:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Asilai jūs. Drėgnos servetėlės ir yra drėgnos, o ne popierinės.
Atsakyti
0

f
fu
2020-11-01 17:15:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne visi ar visos yra matę drėgnas servetėlės, todėl net nežino kaip ir su kuo jas naudoti. Todėl čia aikčioja ir nesupranta kas, kaip ir su kuo. Bet nieko, pirmas kartas visiems būna.........
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų