Neįtikėtini paauglių kambario pokyčiai – šeima neteko žado

Šį penktadienį TV3 grupė ir „Namų idėja su IKEA“ svečiuosis  pas keturių asmenų šeimą – mamą Ievą su tėčiu Valentinu bei du paauglius: penkiolikmetę Justę ir septyniolikmetį Jokūbą.  Šeima aktyviai leidžia laisvalaikį – slidinėja, šoka ir keliauja. Per karantiną, kai daugiau nei įprastai jiems teko praleisti laiko namie, šeima suprato, kad atėjo laikas pokyčiams namuose. Juos įgyvendinti ėmėsi IKEA interjero dizainerė.

Paauglių kambario pokyčiai – šeima neteko žado (nuotr. Organizatorių)
7

Pavasarį, kai daugumos žmonių gyvenimai apsivertė aukštyn kojomis, Ievos ir Valentino šeimoje gimė naujų minčių. Jie nusprendė imtis pokyčių:  „Namai anksčiau buvo vieta, kurioje mes tik miegame, o po 17 metų, gyvenant šiame bute, susimąstėme apie namų jaukumą“, sako Ieva, prisimindama karantiną, kai teko gerokai daugiau laiko nei įprastai praleisti namuose.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paauglių kambario pokyčiai – šeima neteko žado

Didžiausių pokyčių reikia vaikų kambariui. Justė ir Jokūbas susidūrė su dažnai pasitaikančia situacija, kai kambariu tenka dalintis. Mama tikisi, kad IKEA padės išspręsti galvosūkį, kaip sutalpinti du paauglius su skirtingais interesais ir skoniais į vieną erdvę. Be to, nors brolis su sese neblogai sutaria, kiekvienam norisi ir privatumo.

Abu vaikai turi skirtingus pomėgius. Jokūbas gamina riedlentes bei jas kolekcionuoja, tad šiam hobiui reikia ne tik erdvės, bet ir gero apšvietimo, platesnio stalo bei vietos įrankiams susidėti. Justė taip pat turi savo hobių, kuriems irgi reikia vietos. Ji labai myli augalus ir mėgsta šokti, tad merginai reikalinga vieta repeticijoms prieš veidrodį. Tad visiems šiems norams sutalpinti, reikalingi išties gerai apgalvoti, profesionalūs sprendimai.

REKLAMA

Pokyčiai įvyko 4 asmenų – Ievos, Valentino, Justės ir Jokūbo – šeimoje

Vaikų svajonę įgyvendinti imsis IKEA interjero dizainerė Dovilė. Ji sako, jog dabar kambaryje trūksta paaugliškos energijos ir jaukumo bei naujų baldų, o abiejų paauglių pomėgiai reikalauja daugiau vietos. Tad Dovilės laukia nemaži iššūkiai.

Kaip jai seksis sukurti jaukų kambarį, kuriame tilptų visi brolio ir sesers pomėgiai, žiūrėkite penktadienį 17.55 val. per TV3, laidoje „Namų idėja su IKEA“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų