Daugelio Zodiako ženklų laukia nepalankus metas: emocijos šią dieną situacijos tikrai nepagerins

Daliai Zodiako ženklų – nepalanki diena. Į situacijas reaguosite pakankamai neadekvačiai, todėl tik pabloginsite situaciją. Stigs kantrybės ir ramybės. Astrologai pataria į viską žiūrėti su šypsena, taip nepasiduosite provokacijoms. Šią dieną gali kardinaliai pasikeisti ir jūsų planai. Nespręskite ir svetimų problemų, nes liksite kalti. 

(nuotr. Shutterstock)

Avinas

Tai, kas jus šiuo metu jaudina, ko jums dabar norisi, gali būti netikra. Tai klaidingų sprendimų metas, netinkamas svarbioms finansinėms operacijoms, sandoriams.

Tauras

Neblogas laikas, jei reikalus tvarkysite ir dirbsite savarankiškai. Skubių reikalų neatidėkite, tačiau neskubėkite, juk greitai nereiškia naudingai. Nedarykite jokių momentinių išvadų ir sprendimų.

Dvyniai

Galite pasijusti kiek blogiau, tarsi vėl sugrįžtų sunkūs prabėgę mėnesiai. Iš tiesų nuo šiandien teks susidurti su tam tikrais sunkumais. Gilinkitės į savo praeitį bei santykius šeimoje, tik taip suvoksite dabartinių nesėkmių priežastis.

Vėžys

Stigs tiek objektyvumo, kantrybės, tiek ir galimybių veikti ar laisvų pinigų. Neįsivelkite į avantiūrą, norėdami pataisyti esamą padėtį. Pramogos be aiškaus tikslo nedarykite, nesižavėkite avantiūromis.

Liūtas

Net jei nieko nenorėsite girdėti apie savo trūkumus, šiandien kai ką sužinosite... Ir apie tai jums bus primenama ilgai, dar mažiausiai porą mėnesių. Tad nenustebkite, jei dažnai priekaištaus artimieji ar kolegos, jei ges automobilis ar darbo technika, kils nenumatytų kliūčių veikloje.

REKLAMA

Mergelė

Sudėtinga diena: galimos provokacijos tiek iš savų (antrosios pusės, veiklos partnerių), tiek iš konkurentų, priešų. Tikėtini nemalonumai per antrąją pusę, su kuria esate išsiskyrę.

Svarstyklės

Šiandien bus lengva prarasti savitvardą, bet įvairūs sukrėtimai padės atverti akis, suvokti, ko jums nereikia gyvenime. Taupykite jėgas, saugokite savo ramybę bei gerą nuotaiką. Nepraraskite atidumo, budrumo dirbdami, bendraudami su svetimais žmonėmis.

Skorpionas

Būsite linkę pervertinti savo jėgas bei galimybes, ypač bendraudami su vadovybe ar žmogumi, kuriam norite padaryti įspūdį. Mažiau žadėkite, taip pat nepasikliaukite autoritetais, įtakingais asmenimis, jie gali įklampinti į rimtus rūpesčius.

Šaulys

Neprašomi nesiveržkite spręsti svetimų problemų, nes galite būti apkaltinti įžūliu kišimusi ne į savo reikalus. Galimi nesusipratimai su tėvais, vadovu ar partneriais. Problemų kils dėl per didelio nervingumo, ambicingumo.

Ožiaragis

Šios dienos ketinimais, nauji sumanymai bus tušti. Darbe mokėkite laiku nusileisti, nieko nereikalauti, pasistenkite išvengti konflikto su vadovybe bei kolektyvu. Nerizikuokite tvarkydami bet kokius reikalus ir pasisaugokite piktų, kerštingų asmenų.

Vandenis

Dėl nesuprantamų aplinkybių planai gali suirti ir gali tekti užsiimti visai kitais reikalais. Įsiklausykite į savo vidinį balsą ir mažiau paisykite jumis abejojančių asmenų nuomonės. Tiesa, ši diena jums nepalanki, tad niekuo rimtu neužsiimkite, net jei būsite tikri savo teisumu.

Žuvys

Būsite linkę į viską per greit, per karštai reaguoti, tačiau dėl to tik pabloginsite situaciją. Nebūkite kategoriški, tiesmukiški. Kad ir kas atsitiktų, pasistenkite šypsotis, dažniau nusijuokti, tai padės neatsiliepti į provokaciją.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
N
Nieks
2020-10-24 20:12:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš mergele
Atsakyti
0

o
omansu
2020-10-23 06:19:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi paažinčių svetąinė suąugušiėms, nоrintiеms sūsiraasti paartnęrį, nоrintiеms pasimylėti
Atsakyti
0

N
Nieks
2020-10-24 20:12:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš mergele
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų