Neįprasta diena Zodiako ženklams: kai kam teks susidurti su neatidėliotinais rūpesčiais

Pirmadienis Zodiako ženklų laukia įvairus. Astrologai perspėja nepersistengti kalbant, nes tuščiažodžiavimai ir veidmainystė bus jaučiami. Raginama nesivelti į konfliktiškas diskusijas, nes jos turės daugiau žalos nei naudos. Šią dieną kilusios idėjos turi perspektyvą, o argumentais sugebėsite sužavėti. Perspėjama, kad susidursite ir su neatidėliotinais rūpesčiais. 

Astrologija (nuotr. Shutterstock.com)

Avinas

Jums bus galima pavydėti optimizmo, sugebėjimo nenuleisti rankų tokioje situacijoje, kai kiti naudojasi jūsų pastangų rezultatais, o jums atitenka tik trupiniai. Nenuvertinkite savęs ir pavyks susitarti dėl abipusiai naudingo sandorio.

Tauras

Tikriausiai atsiras neatidėliotinų praktinių rūpesčių. Pajusite didelį pinigų ir komforto poreikį. Galite atgauti skolą, gauti draudimo išmoką ar pan. Vakare sulauksite giminaičių bei draugų skambučių. Galbūt ruošitės pobūviui ar pasimatymui.

Dvyniai

Jeigu šiandien tikitės įprasto stabilumo, tai galite nusivilti. Ramybę gali sudrumsti netikėtas transporto įvykis, susitikimas ar pranešimas. Vakare atsipūsite jaukioje namų aplinkoje. Noriai bruzdėsite virtuvėje, buityje.

Vėžys

Šiandien galite šį tą išgirsti apie numatomus pertvarkymus darbe ar namuose, apie naujus pageidavimus dėl tarpusavio santykių, kelionių ar kt. Vakaras turėtų pažerti romantikos, pramogų, bet tuo pačiu patikrins, kiek turite moralumo, sąžinės.

Liūtas

Seksis kūrybinė veikla, gerai suprasite augančią kartą. Planuosite, nagrinėsite naujus veiklos būdus, tačiau dar labiau rūpės pramogos, malonumai. Bus nesunku priimti naujoves bei tapti populiariems, tik nesivelkite į konfliktiškas diskusijas.

REKLAMA

Mergelė

Dirbsite įtemptai, siekdami maksimalių rezultatų arba tiesiog skubėsite viską atlikti, kad greičiau ateitų laisvalaikio metas. Domins su sveikata, grožiu susiję reikalai, jautriai reaguosite į pastabas dėl išvaizdos, gyvenimo būdo.

Svarstyklės

Darbingai nusiteikę pradėsite šią dieną. Būsite linkę planuoti toli siekiančius sumanymus, reformas, tarpininkavimą. Visgi jūsų norai kirstis su galimybėmis arba slaptais kitų interesais.

Skorpionas

Rūpės finansai, paveldėjimas. Jūsų noras daug aprėpti, nuveikti ar savaip keisti ir traktuoti gali gluminti kitus. Visgi jums kilusios naujos idėjos turi perspektyvą, o jūsų argumentai kai ką gali itin sužavėti.

Šaulys

Galite turėti reikalų, susijusių su dokumentais, kelionėmis, informacija, mokslu, reklama. Įžymių asmenų, valdininkų, pedagogų kalbos jums atrodys nekuklios, veidmainiškos.

Ožiaragis

Būsite priversti skubiai tvarkyti dokumentus ar kokius oficialius reikalus. Pajusite palengvėjimą, jei pavyks atlikti nelengvą darbą, pasiekti susitarimą. Netgi sėkmės atveju bus nelengva gerą nuotaiką išlaikyti ilgesnį laiką.

Vandenis

Ši diena bus kupina bendravimo, o gal ir pažinčių. Visgi nepersistenkite plepėdami, žarstydami komplimentus, nes bet kokia veidmainystė, tuščiažodžiavimai bus labai jaučiami ir gadins įspūdį. Vakare nebepatartinas šurmulys, draugija.

Žuvys

Visuose reikaluose šiandien daugiau remsitės intuicija. Jaudins dvasiniai dalykai, filosofinės tiesos, moralės, religijos temos, įvairios paslaptys. Galite turėti reikalų su labdara, medicina. Kils nerimas dėl kai kurių gandų.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
i
inafti
2020-10-20 06:00:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pąžinčių svetaainė suаugušiеms, nоrintiems sūsirasti paartnerį, nоrintiеms pаšimylеti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų