Laidotuvėse skandalą sukėlė prašymas mirusiojo šeimai: kaltina koronavirusą

Tėvą palaidoję broliai pasipiktino tuo, kad atsisveikinimo ceremonijos metu negalėjo palaikyti garbaus amžiaus motinos – tai jiems uždrausta dėl saugaus atstumo reikalavimo.

Anglijoje pastarosiomis dienomis išplito šiuos jų žodžius patvirtinantis vaizdo įrašas iš Milton Keynese esančio krematoriumo, kuriame praėjusį penktadienį į paskutinę kelionę palydėtas Alanas Wrightas.

Matyti, kaip prie gedinčios jo žmonos prisiartina vienas sūnus, o netrukus – kitas, broliai susėda šalia palaikyti motinos. Tačiau tada krematoriumo darbuotojas nutraukė mišias ir paprašė žmonių išsiskirstyti bei paisyti reikalavimo laikytis saugaus atstumo.

Dabartinės vyriausybės gairės nurodo, kad į Anglijoje vykstančią laidotuvių ceremoniją gali susirinkti ne daugiau 30 žmonių, jie privalo griežtai laikytis saugaus atstumo ir taip išvengti galimo koronaviruso užkrato.

Krematoriumo bei Milton Keyneso savivaldybės atstovai atsiprašė velionio šeimos už ceremonijos metu patirtus nepatogumus, tačiau priminė, kad „būtina susitaikyti su naujomis gyvenimo taisyklėmis“.

Velionio artimieji žiniasklaidai teigė, kad turėtų būti išimtys, kurios leistų artimiausiems žmonėms tokiais atvejais palaikyti, paguosti vieniems kitus ir tuo pačiu metu nesirūpinti dėl pažeidinėjamos tvarkos.

 


Rašyti komentarą...
S
Saulė
2020-10-08 10:55:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesamonė.Juk vaikai si mama ir taip jau kontaktavo.Perlenkta lazda ne toje vietoje ir ne tuo laiku! Paprasciausiai neisprusę darbuotojai,neismanėliai ir tiek.Skaidu labai,kad tenka taip susidurti.
Atsakyti
-1

A
2020-10-08 08:39:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juk šeimos nariams leidžiama būti kartu, pasitaiko perlenkia, deja pačioj netišnkamiausioj viaetoj.
Atsakyti
-3

D
Daiva Abukeviciene
2020-10-08 21:13:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sunkią valandą kaip tik šeimos nariai ir turi palaikyti vienas kita
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų