Vienam Zodiakui žvaigždės dosnios: atsinaujins sena meilė

Įsimylėjusiems palanki diena. Pavyks išsiaiškinti visus klaustukus, kurie kirba galvoje. Tik nereikėtų eiti į kraštutinumus – pyktis ir agresija niekad nėra geriausia išeitis. 

Avinas

Gali tekti aiškintis santykius su antrąja puse bei dalykiniais partneriais. Nesistenkite kitų įtikinti tuo, kuo patys netikite. Būkite pasirengę koreguoti kai kuriuos planus.

Tauras

Galimos permainos asmeniniuose santykiuose arba išryškės problemos, susijusios su kelione, kūrybiniais planais. Aktuali bus ir pinigų tema. Tikriausiai pastebėsite, kad gana neatsakingai išlaidavote, skolinotės.

Dvyniai

Tikriausiai seksis įgyvendinti planus, susijusius su studijomis, kultūra, užsieniu. Gali atsinaujinti sena meilė ar draugystė, tik nežiopsokite kelyje, ypač iš ryto.

Vėžys

Šiandien stokosite dvasinės pusiausvyros, o tai atsilieps jūsų santykiams su meilės ar darbo partneriais. Nerizikuokite tose srityse, kur jus veikia tik neprotingos ambicijos ar iliuzijos.

Liūtas

Šiandien teks pasirūpinti daugybe reikalų. Galbūt draugai įtrauks jus į naują veiklą ar į kolektyvines pramogas. Pildysis kai kurie jūsų troškimai. Saugokite piniginę ir vaikus, augintinius.

Mergelė

Prieštarausite patys sau, galbūt net susipainiosite savo mintyse ir planuose, tuo sukeldami abejones ir aplinkiniams. Pavojinga svaigintis alkoholiu, narkotikais - tai gali stipriai sutrikdyti jūsų sveikatą, pridaryti problemų šeimai.

Svarstyklės

Tikriausiai ši diena bus kupina veiklos ir emocionalių kalbų. Yra pavojus pervertinti savo jėgas ir galimybes, kitiems sukelti nepagrįstas iliuzijas. Būkite šiek tiek kuklesni. Pasisaugokite sukčių, manipuliatorių.

Skorpionas

Tikėtini rūpesčiai, susiję su nekilnojamuoju turtu, transportu. Darbo ir kitas sutartis laiku ir tvarkingai įforminkite, kad nekiltų nereikalingų problemų. Neleiskite jausmams užgožti sveiko proto.

Šaulys

Lengvai ir lanksčiai bendraudami šiandien jūs sugebėsite naudingai sutvarkyti ne vieną reikalą, susitarti dėl įvairių smulkmenų. Visgi tam tikrų nesusipratimų gali kilti dėl kelionės, reklamos, komentaro ar interviu.

REKLAMA

Ožiaragis

Kai kuriuos norus šiandien įgyvendinti bus gana sunku, nes kliūtys augs lyg grybai po lietaus. Galimi techniniai gedimai, šeiminiai konfliktai, apgaulės. Kita vertus, atsiras trokštančių jus priglausti prie širdies.

Vandenis

Šiandien jus vilios nuotykiai, žaidimai. Ieškodami malonumų būsite išradingi ir apsukrūs. Tikėtina, kad jūsų viltis pateisins patinkantis žmogus. Kita vertus, pajutę lengvą grobį, pigią pramogą, galite pasielgti neatsakingai.

Žuvys

Pravartu iš peties paplušėti, jei privalote neatidėliodami atlikti kai kuriuos reikalus. Jeigu turite sveikatos problemų, užsirašykite pas gydytoją. Nederėtų laukti tikintis, kad užsitęsęs negalavimas praeis savaime.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų