Estetinės medicinos procedūros - alternatyva plastinei chirurgijai

Jau ne vienerius metus vis daugiau asmenų, kovodami su odos problemomis, norėdami odai sugrąžinti skaistumą, švytėjimą, siekdami turėti sveikus plaukus, stangrų kūną bei dėl kitų priežasčių, renkasi ne plastinės chirurgijos, o estetinės medicinos procedūras. Vis dažniau įvardijama, jog estetinė medicina tampa alternatyva chirurginėms intervencijoms, kurios rezultatai yra ypač efektyvūs bei džiuginantys. 

Estetinės medicinos procedūros

Estetinės medicinos procedūroms priskiriamos hialurono, botulino injekcijos, pigmentinių dėmių šalinimas, nepageidaujamų plaukelių šalinimas lazeriu, įvairios drėkinamosios, stangrinančios, skaistinančios, bei kitaip gerinančios odos būklę procedūros, plazmoliftingas bei daugelis kitų procedūrų . Svarbu paminėti, jog tam, kad būtumėte patenkinti estetinės medicinos procedūrų rezultatais, būtina pasirinkti profesionalius specialistus ir klinikas. Estetine medicina užsiima tik gydytojai, turintys specialias licencijas, todėl prieš priimant sprendimą atlikti norimą procedūrą, svarbu įsitikinti klinikos profesionalumu. Estetinės medicinos procedūrų kainos yra įvairios, priklausančios nuo medžiagų, kurios bus naudojamos, reikiamo procedūrų skaičiaus. Pirmiausia, privaloma apsilankyti pas specialistus konsultacijai, po kurios gaunamas konkretus gydymo procedūrų planas kartu su įvardintomis paslaugų kainomis. Jeigu po konsultacijos pastebite, jog procedūrų kainos šiek tiek viršija jūsų galimą išleisti biudžetą, tačiau atlikti įvairias procedūras yra būtina, sprendimu gali tapti paskolų bankas

REKLAMA

Profesionalus estetinių medicinos procedūrų specialistas ne tik įvertina, konsultuoja bei pataria, kokių konkrečių procedūrų norimai spręsti problemai reikia, bet ir aiškiai išdėsto galimas komplikacijas, vaistų poveikį, numato, koks bus atliktų procedūrų rezultatas bei šiuolaikinių technologijų dėka parodo, kaip tai atrodys. Vienos populiariausių estetinės medicinos procedūrų, kurios kasmet atliekamos tūkstančiams žmonių, yra susijusios su raukšlių prevencija bei esamų lyginimu. Mimikos raukšlės ima formuotis jauname amžiuje, tačiau ilgainiui, odoje mažėjant kolagenui, stangrumui, šios tampa nuolatiniu žmogaus veido palydovu ir jaučiant diskomfortą, kreipiamasi dėl tam tikrų injekcijų bei profesionalių kosmetologijos procedūrų. Botulino ir hialurono injekcijos – vienos populiariausių, skirtos koreguoti esamas raukšles, jas sumažinti, skatinti regeneraciją bei palaikyti tinkamą odos drėgmės lygį. Taip pat kovai prieš raukšles gali būti pasitelkiamos lazerinės procedūros, skatinančios kolageno sintezę. Svarbu paminėti, jog nors šiuolaikinės estetinės medicinos procedūros vadinamos alternatyva plastinei chirurgijai, šias reikia kartoti gydytojo numatytu terminu. 

Taip pat estetinės medicinos procedūroms priskiriamas pigmentinių dėmių, apgamų šalinimas, nepageidaujamų plaukelių naikinimas lazeriu. Šiuolaikinių technologijų dėka, praėjus tam tikrą procedūrų kursą, plaukeliai niekuomet nebeatauga, o procedūra tinkama tiek šviesaus, tiek tamsesnio gymio asmenims. Plaukeliai gali būti pašalinami nuo bet kurių kūno vietų ir nors ši procedūra nėra plastinė, nereikalaujanti chirurginės intervencijos, šios rezultatai – ilgalaikiai. 

REKLAMA

Mezoterapija – dar viena estetinės medicinos procedūra, taikoma veido, kūno, galvos odai. Mezoterapijos metu mikroinjekcijų pagalbą yra įvedamos biologiškai aktyvios medžiagos, kovojančios su įvairiomis problemomis. Tai gali būti raukšlės, sausa oda, patamsėję paakiai, randai, plaukų slinkimas, lūžinėjimas, dvigubas pagurklis, strijos, celiulitas ir kt. Reikalingas atlikti procedūrų kursas skiriasi individualiai, atsižvelgiant į žmogaus būklę, pageidaujamą rezultatą. Pasak specialistų, vienintelis mezoterapijos šalutinis efektas – mėlynės, susidarančios tose vietose, kuriose buvo įvedamos aktyvios medžiagos. Tačiau gera žinia ta, jog mėlynės savaitės bėgyje po procedūros išnyksta, o procedūros kurso efektyvumo 

rezultatai yra matomi ne vienerius metus. Šiai procedūrai nėra amžiaus apribojimų, o tam tikriems atvejams gydyti, ji gali būti atliekama net vaikams.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų