3 priežastys, kodėl jums reikia didelio talpaus dvidurio amerikietiško tipo šaldytuvo

Šaldytuvas – virtuvės karalius. Ne veltui rašytoja Rene Gutteridge išreiškė mintį, jog tuomet, kai visa kita žlunga, reikia šturmuoti šaldytuvą. Į šaldytuvą kišame nosį vos tik parėję namo po sunkios darbo dienos, paguodos ten ieškome, kai norisi kažko ypatingai saldaus, šaldytuvo duris skubame praverti, kai netikėtai užklumpa svečias. Nors šiandien egzistuoja daug kardinalių dietų, kurios šaldytuvą paverčia tuščia dykuma, nors minimalistinio interjero sprendimai verčia pirkti vis mažesnius šaldytuvus, siūlome pasukti priešinga kryptimi ir ateityje įsigyti didelį talpų dvidurį amerikietiško tipo šaldytuvą. Pateikiame tris argumentus, kodėl tai bus geriausias sprendimas jūsų gyvenime. 

Šaldytuvas (nuotr. Shutterstock.com)

REKLAMA

1. Daugiau produktų – lengviau planuoti maisto ruošą. 

Šaldytuve turėdami didesnę produktų įvairovę galėsite gaminti įvairesnį maistą, neteks tekinomis bėgti į parduotuvę vos pristigus sviesto. Vieną dvidurio amerikietiško tipo šaldytuvo pusę užima šaldiklis, todėl turėsite daugiau erdvės ir šaldytiems produktams. Sakysite, tiek šaldiklio stalčių jums nereikia? Paskaičiuokime. Vienas šeimos narys mėgsta žvejoti – vienas stalčius. Šeimoje yra vegetariškos mitybos propaguotojų – antras stalčius. Giminaičiai iš kaimo nuolat atveža grybų ir uogų – trečias stalčius. Kartais tingisi gaminti, todėl po ranka mėgstate turėti šaldytų picų – ketvirtas stalčius. Neįsivaizduojate vasaros be įvairiausių ledų ir ledukų gėrimams – penktas stalčius. O kur dar atsitiktinai parduotuvėje pamatyti mėgstami koldūnai už patrauklią kainą ir kitos šaldytos gėrybės. 

2. Šeimos šventės ir vakarėliai – be jokio galvos skausmo. 

Jei esate iš tų, pas kuriuos dažną savaitgalį užsuka draugai, jei jūsų namai yra vieta, kurioje tradiciškai visi renkasi per šeimos šventes, didelis ir talpus šaldytuvas jums yra ne užgaida, o būtinybė. Turėdami tokį šaldytuvą galite pamiršti barbekiu vakarėlių vargus ir Kalėdinio šurmulio stresą. Šaldytuve rasite vietos dideliems tortams, čia tilps švieži vaisiai, kalnai mišrainių ir keli buteliai vyno. Ir geriausia žinia yra ta, jog tai neišderins jūsų kasdienybės. Beje, tokiuose šaldytuvuose esanti šviežumo užtikrinimo sistema garantuos, kad produktai ilgą laiką išliktų švieži, todėl maisto šventėms nereikės pirkti paskutinę dieną. Vakarėliams pasitarnaus ir kita amerikietiško šaldytuvo technologija – tai ledo ir vandens dozatorius, kuris vieno mygtuko paspaudimu aprūpins jus vėsiu vandeniu ar ledo kubeliais. 

REKLAMA

3. Sveikesnė mityba ir mažiau išmetamo maisto. 

Atrodytų, jog didesnis šaldytuvas turėtų būti siejamas su didesne pagunda prisipirkti kaloringo maisto arba prikaupti pernelyg daug produktų, kurie nespėjus jų suvalgyti keliaus į šiukšlių dėžę. Vis dėlto turintys didelius šaldytuvus tvirtina, kad yra priešingai. Galimybė šaldytuve nuolat turėti šviežių produktų skatina viską nuo A iki Ž gaminti patiems, todėl nebeperkate gatavų patiekalų, kurių sudėtis ne visuomet galėtų pretenduoti į sveikos mitybos vadovėlio puslapius. Vis mažiau produktų išmetate, nes turėdami daug erdvės šaldytuve nebeperkate maisto su trumpu galiojimo laiku, kas buvo taip dažna gyvenant su netalpiu šaldytuvu. Verta žinoti, kad didelių šaldytuvų gamintojai išskirtinį dėmesį skiria moderniems inžineriniams įrenginio sprendimams. Šaldytuvai sukurti taip, kad būtų užtikrinamas kuo ilgesnis tiek šviežių, tiek šaldytų produktų galiojimo laikas, todėl sugedusių produktų šaldytuve rasite retai. 

Jei pateikti argumentai privertė jus susimąstyti apie naują šaldytuvą-šaldiklį, galime užtikrinti, kad puikiu nauju jūsų šeimos nariu galėtų tapti dviduris amerikietiško tipo „Bosch“ šaldytuvas. Jis ne tik lengvai įsilies į modernų interjerą, bet taip pat taps daiktu, be kurio nebeįsivaizduosite savo kasdienybės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų