Šiukštu nepirkite šių panaudotų daiktų: rizikuojate savo sveikata

Pirkimas iš dėvėtų prekių parduotuvių gali būti tikrai naudingas: sutaupote daug pinigų ir galite rasti tikrai ypatingą daiktą, kurio neturi niekas kitas. Tačiau specialistai įspėja, kad yra keli daiktai, kuriuos vis dėlto derėtų pirkti tik naujus.

Nepirkite šių panaudotų daiktų (nuotr. Shutterstock.com)

Dalis to, dėl ko dėvėti daiktai yra tokie įdomūs, yra žinojimas, kad perkama prekė turi istoriją. Už tos gražios kėdės, kurią nusipirkote, gali būti tikrai šauni istorija! Vis dėlto tai taip pat yra spąstai. Prieš pirkdami nežinote, kas nutiko produktui. Kai kuriais atvejais tai nesvarbu. Jūs jį išvalote arba nuplaunate, ir gerai eiti. Tačiau dėl kitų dalykų nežinojimas apie istoriją gali pakeisti saugumą ar efektyvumą.

Lopšiai ir lovytės: svarbu žinoti lovytės istoriją. Lovelėje gali trūkti dalies ar varžto, apie kurį nežinote, o tai gali pakenkti ir jūsų vaiko saugumui. Geriausia nerizikuoti ir nusipirkti naują lovelę.

Nešiojamieji kompiuteriai: nusipirkti naudotą nešiojamąjį kompiuterį gali atrodyti protingas pasirinkimas, tačiau vidutinė nešiojamojo kompiuterio gyvenimo trukmė nėra labai ilga, net jei elgiatės visiškai teisingai. Jūs taip pat nežinote, kaip su juo elgėsi ankstesnis savininkas. Smūgiai, ar apliejimai gali pakenkti nešiojamojo kompiuterio funkcionalumui. Investavimas į naują kompiuterį yra geresnis pasirinkimas.

Minkšti žaislai: Šie mieli žaislai yra brangūs, todėl pirkti jau panaudotus žaislus atrodo patrauklu. Tikriausiai tai nebebus patrauklu, kai pagalvosite apie utėles ir bakterijas, dulkių erkutes, kurios gali būti žaislo viduje.

Čiužiniai: svarbu turėti gerą čiužinį, bet kodėl jie turi būti tokie beprotiškai brangūs? Kaip ir su minkštais žaislais, vienų naudotų prekių pirkimas gali atrodyti geriausias pasirinkimas, tačiau taip nėra. Mes turime jums vieną žodį: blakės. Be to, čiužinio naudojimo trukmė pagal instrukcijas yra tik nuo 7 iki 10 metų. Kas žino, kiek laiko tas dėvėtas čiužinys buvo naudojamas?

Šalmai: Čia taip pat viskas apie saugumą. Šalmą perkate dėl saugumo, todėl norite, kad jis iš tikrųjų būtų saugus, tiesa? Kai nežinote šalmo istorijos, nežinote, ar jis anksčiau buvo pažeistas, o tai ne visada pamatysite plika akimi.


Rašyti komentarą...
V
Vika
2020-09-28 10:18:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Perkam naudotus automobilius,mamos apsikeicia vaikų rūbeliais,uzsienyje pilna isparduodama naudotų daiktų.Nejuokinkite su savo bakterijomis.Ant minkštų kėdžių sėdi daug parazitų...
Atsakyti
-14

K
Kažkas
2020-09-28 11:18:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik padėvėtuose gali nusipirkti tikro medžio baldus,, o ne mūsų chemijos ir pjuvenu plokščių nesąmones
Atsakyti
-12

V
Vitalija
2020-09-28 05:55:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip išeina,kad iš padėvetų nieko negali pirkti.Juk tai daug pigiau negu nauja nusipirkt. Bet kai kuries žmonėms patinka tu senienų kvapas tu baldu.Kas įmanoma galima ezinfekuot ir toliau naudojo.
Atsakyti
-11

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų