Akių vokus pakelkite namų sąlygomis: norėsite išbandyti iškart

Nuo to kenčia daugybė žmonių: nukarę akių vokai. Kai turite apkritusius akių vokus, viršutinio akies voko oda kabo virš pačios akies. Tai gali varginti. Be estetinių priežasčių, tai taip pat gali sukelti regėjimo sutrikimą.

Nukritę akių vokai (nuotr. Shutterstock.com)

Dėl senatvės dažnai krinta akių vokai, nes oda pradeda silpti ir praranda elastingumą. Tačiau tai nebūtinai turi būti senatvė, nes apkritusius vokus taip pat gali sukelti per didelė drėgmė, raumenų sutrikimai ar net ilgą laiką dėvimi kontaktiniai lęšiai.

Rezultatas yra tas pats: jūs atrodote vyresnis ir tai gali varginti. Daugelis žmonių darosi plastines operacijas, kad pakeltų akių vokus, tačiau yra būdas natūraliai tai padaryti be operacijos, rašoma „Tips and tricks“.

Ši natūrali kaukė gali pakelti akių vokus be jokios operacijos. Tai naudinga jums ir jūsų piniginei! Sprendimas yra paprastas ir tikriausiai tai, ko reikia, jau turite šaldytuve: kiaušinių.

Pirmiausia pradėkite nuo kruopštaus veido valymo. Įsitikinkite, kad nuo akių pašalintas visas makiažas. Tada gerai nusausinkite veidą švariu rankšluosčiu.

Paimkite kiaušinį iš šaldytuvo ir atskirkite jungą nuo kiaušinio baltymo. Galite atskirkite trynį, nes jums reikės tik kiaušinių baltymų. Vatos tamponu užtepkite kiaušinių baltymą ant akių vokų.

Atsigulkite ir neužmerkite akių, kol kiaušinio baltymas nudžius. Tada gerai nuplaukite akių vokus. Kartokite šį ritualą kiekvieną dieną ir pamatysite pastebimus pokyčius per kelias dienas!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų