Emociškai sudėtinga diena Zodiako ženklams: vargins prisiminimai, o pakilią nuotaiką keis liūdesys

Ketvirtadienis – diena, kuomet Zodiako ženklams prireiks daug kantrybės, o kiekvieną veiksmą reikės pasverti, pamatuoti. Astrologai perspėja, kad nors šiandien norėsite atsiriboti nuo įvairių draugysčių, santykių, šeimos pamiršti nevertėtų. Stenkitės išvengti konfliktų su svarbiausiais žmonėmis, nes ne vietoje ir ne laiku pasakytas žodis gali turėti pasekmių kiek vėliau. Dalis Zodiako ženklų susidurs ir su emociniais iššūkiais: vargins prisiminimai, o pakilią nuotaiką keis liūdesys.

Astrologija (nuotr. Shutterstock.com)

Avinas

Jums norėsis pasižymėti, tačiau gali būti, kad kūrybiniai ar kitokie jūsų bandymai patirs pasipriešinimą, sulauks kritikos. Naktis itin nepalanki vairavimui, o ir dieną kelyje reikia būti labai atsargiems.

Tauras

Prireiks santūrumo bendraujant su aplinkiniais. Pasistenkite padaryti viską, kad neprasiveržtų negatyvios emocijos, pikti žodžiai, nes kaip tik dėl jų kiltų rimtų problemų šeimoje. Kažkuriam iš jūsų artimųjų dabar sunku, tad derėtų labiau padėti.

Dvyniai

Labiausiai šiandien trokšite komforto, meilės, gurmaniškų patiekalų. Arba to iš jūsų reikalaus mylimas žmogus, vaikai, o jums stigs pinigų, kad patenkintumėte norus. Tokiu atveju ši diena gali apkartinti jums nuotaiką.

Vėžys

Jei kažkur vyksite, kelyje gali atsirasti netikėtų kliūčių. Galbūt jas įveikti iš dalies padės artimas žmogus ar tiesiog pakeleivis. Jeigu turite sveikatos problemų, pasitikrinkite vaistinėlę, ar joje yra visko, ko netikėtai galėtų prireikti.

Liūtas

Diena bus prieštaringa: pakilią nuotaiką keis liūdesys, vargins slegiantys prisiminimai arba nekokia savijauta. Toks nestabilumas turės įtakos bendravimui su artimaisiais.

REKLAMA

Mergelė

Būsite nusiteikę pramogauti bei lepinti vaikus, tačiau nebus taip linksma, kaip tikėjotės. Galbūt nuotaiką sudrums netikėtas nuostolis, vaikų ar partnerio kaprizai. Nekoks metas abejotiniems meilės nuotykiams.

Svarstyklės

Jeigu esate toli nuo namų, gali paaiškėti, kad adaptacija vyksta sunkiai: krinka sveikata, jums nepriimtinos naujos sąlygos ar pan. O jei kažkur planavote vykti ir nepavyko, tuomet savijautą blogins emocinis nepasitenkinimas.

Skorpionas

Būkite atsargūs bendraudami: neišpasakokite savo idėjų ir planų. Jūsų pašnekovai tyčia ar netyčia gali tapti aršiais konkurentais. Problemų gali kilti ir dėl savanaudiško partnerio, kurį laikote ar laikėte artimiausiu žmogumi.

Šaulys

Jeigu turite pinigų ir jums sekasi, šiandien pasijusite populiarūs ir visiems reikalingi. Būkite išrankūs, nes aktyvus aplinkinių dėmesys, aistringas gerbėjų asistavimas gali turėti neigiamų padarinių. Gali būti, kad norima jumis pasinaudoti.

Ožiaragis

Būkite dėmesingi ir atsargūs, nes tikimybė suklysti yra gana didelė. Savo pasaulėžiūros akcentavimas tarp turinčiųjų kitokias pažiūras gali virsti slapta priešprieša. Galima ilgam įgyti klastingą priešą.

Vandenis

Venkite konfrontacijos su šeimos nariais bei pažįstamais. Nederamas ar ne laiku, ne vietoje pasakytas žodis gali sukelti susierzinimą ir padarinių šleifą ne vienoje srityje. Rodykite pagarbą, kad ir ką patys galvotumėte.

Žuvys

Jums gali kilti ūpas atsiriboti nuo nebedominančių kolektyvinių reikalų ir žmonių. Priežastis tikriausiai bus labai žemiška ir materiali: negrąžinta skola, nenaudinga draugystė.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų