Seksologai pataria, kas toliau, jei radote tą paslaptingąjį G tašką

Paslaptingojo „G taško“ paieškos dažnai užtrunka, tačiau vargintis apsimoka, tikina ekspertai. Tačiau neužtenka tik jį aptikti. Būtini subtilūs ir į tikslą nukreipti veiksmai, kartais pasitelkiant ir papildomas priemones. 

 Suradote „G tašką“. Ką daryti? (nuotr. shutterstock.com)

Pavyksta ne kiekvienam: kaip rasti moters „G tašką“? Žmonės kartais mano, kad „G taškas“ paprasčiausiai neegzistuoja vien todėl, kad ne kiekviena moteris jį turi. Be to, „G taškas“ apgaubia šlaplę, todėl jums gali kilti pojūtis, kad norite šlapintis ir tai ne visada malonu, pažymi ekspertė. Taigi, jei jums nėra malonūs šie pojūčiai, jokių bėdų, jokių pasekmių – tiesiog glamonių metu praleiskite „G tašką“. 

Tačiau, jei jau kelis sykius buvote užklydusi į „G tašką“ ir pojūtis buvo panašus į „O, dieve“, tai sukluskite.

Seksologai pataria, kad galima naudoti įvairias technikas. Tai gali būti ritmiški judesiai, glostymas, „į viršų ir į apačią“ technika, tvirtina seksualumo pedagogė Yvonne K. Fulbright, rašoma leidinyje „Women’s Health“.

Prisiminkite, kad „G taškas“ iš tiesų nėra ant makšties, kurią liečiate, sienelės. Vietoje to, tai yra kažkas, ką galite pajusti ant priekinės sienelės, ar kažkiek į kairę arba dešinę puses nuo jos. Kadangi jis nėra tiesiogiai pasiekiamas, norintiems jį surasti patariama šiek tiek pasidomėti ir moters anatomija.

„Šios vietos stimuliavimas sukurs „karšto taško“ pojūčius. Kai kurios moterys tai apibūdina kaip šilumos bei išmušančio raudonio pojūtį“, – pasakojo Yvonne K. Fulbright.

„Women’s Health“ teigimu, G taško sukeliami pojūčiai moterų pasakojimu yra stipresni, intensyvesni, emocingesni ir apimantys visą kūną. Žinoma, jeigu ir nepasiekiate „didžiojo O“, tačiau jaučiatės ir be jo labai gerai, tai taip pat yra nuostabus jausmas. Geriau pažinti savo kūną yra neabejotinai geras dalykas. 

REKLAMA

„G taško pojūtis taip pat skiriasi priklausomai nuo mėnesinių ciklo“, – perspėjo C. Marcantonio.

Na, tiesą sakant, visos malonumą keliančios vietos gali kisti, kuomet organizmas keliauja ciklo keliu. Taigi nesijaudinkite, jeigu pojūčiai skiriasi mėnesio eigoje – tai tik jūsų kūnas daro savo dalykus. 

Kai aplink tik ir skamba raginimai saviizoliuotis ar gyventi karantino sąlygomis, natūraliai kyla klausimas, ką daryti su seksu. Ekspertų teigimu, atsisakyti mylėjimosi nėra būtinybės. Jeigu nėra ligos simptomų, o sekso partneris ar partnerė gyvena kartu, seksu galima užsiimti.


Rašyti komentarą...
B
Beta
2020-09-25 05:04:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Karantinas geras dalykas,nedirbsim,sėdėsim namuose ,gausim pinigus ir ieškosim g taško.Kada buvo geresnė valdžia?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų