„Tėvų darželio“ laidoje apie mitybą ir valgymo sutrikimus kalbėjo tėvai ir ekspertai

„Tėvų darželio“ laidoje kalbėjusio vaikų valgymo sutrikimų psichiatro Gintauto Narmonto teigimu, nuo XX a. pradžios po truputį daugėja nervinės bulimijos ir persivalgymo sutrikimo atvejų. Specialistai taip pat įspėja, kad jaunėja sergančiųjų valgymo sutrikimais amžius - vis dažniau tai tampa ne tik paauglių, bet ir vaikų problema. 

„Tėvų darželio“ laida

Laidos vedėjai Dovilė ir Žygis Stakėnai susitiko su fitneso trenere, mama Raminta bei jos sūnumi Deivydu, kuris anksčiau mėgo nesveiką maistą, tačiau su mamos pagalba pakeitė požiūrį į mitybą. Šeima sutiko pasidalinti savo patirtimi ir gavo dar daugiau naudingų patarimų iš mitybos specialistės Vaidos Kurpienės. 

REKLAMA

Laidoje kalbėjo ir su valgymo sutrikimų turinčiais vaikais bei paaugliais psichiatras Gintautas Narmontas bei su persivalgymo sutrikimu nuo mažumės kovojanti projekto „Dydis nesvarbu“ įkūrėja Giedrė Valavičiūtė. 

Daugiau apie valgymo sutrikimus skaitykite straipsnyje: Vaikų valgymo sutrikimai: kas tai ir kaip pastebėti? 

Nacionalinės varžybos „Katė ar šuo?“ kviečia pamąstyti apie gyvūnų gerovę 

Laidos kūrybinė komanda spėjo ne tik aptarti vaikų mitybos klausimus, bet ir apsilankė Vilniuje esančioje „Tautmilės globa“ gyvūnų prieglaudoje, kurioje namų (ir darbščių savanorių) nuolat laukia apie 80 šunų bei 110 kačių. 

O kad laukimas būtų sotesnis WHISKAS® ir PEDRIGREE® kviečia prisijungti prie draugiškų balsavimo varžybų – „Katė ar šuo?“ Savo balsą išreikšti galite nuo rugpjūčio 31 iki spalio 4 dienos puslapyje www.katearsuo.lt

Balsavimui pasibaigus Lietuvos gyvūnų prieglaudoms bus padovanota 7 tonos maisto!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų