Atskleidė, ko negali pakęsti kiekvienas Zodiako ženklas: prie jų taip nedarykite

Kiekvienas iš mūsų turime neigiamų charakterio savybių, kurių neįmanoma nuslėpti. Kad sėkmingiau vieni su kitais bendrautume, pravartu žinoti, kas erzina, ko nemėgsta, negali pakęsti visų dvylikos Zodiako ženklų atstovai.

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com)

Avinas

Avinai – puikūs organizatoriai, todėl nemėgsta, kai kas nors bando kištis į jų ateitį ar planus. Jie kreivai žiūri į autoritetus, bandančius juos mokyti. Avinai nemėgsta „paprašaikų“, dar juos erzina nevalyvi žmonės. Avino nedžiugina ir praeities prisiminimai (juo labiau – svetimi), jis žvelgia tik į priekį. Norint atkreipti Avino dėmesį, reikia jį nuolat stebinti.

Jautis

Jaučiams nepatinka žmonės, nepritariantys jų nuomonei ar požiūriui. Jie šnairuoja į stiliaus jausmo neturinčius žmones. Jaučius nervina nuobodūs pašnekovai, nes jie patys linkę reikštis ir pasižymi iškalba. Jaučiams nepriimtini nepastovūs, besiblaškantys, nežinantys ko nori žmonės. Santūriems Jaučiams nemalonūs žmonės, emocingai reiškiantys savo intymius jausmus.

Dvyniai

Dvyniams nepatinka, jei juos kas nors mėgina užgožti. Mat jų stichija – vieno aktoriaus teatras. Ypač juos nervina netolerantiški, nepagarbūs žmonės. Jie nori tapti autoritetais visiems. Greitai susierzina dėl kitų kvailumo, bukumo, lėtumo.

Dvyniai vengia kritikos, nes mano esantys idealūs. Žmonės, pakilę aukščiau už Dvynius, turėtų jų saugotis, nes aukštesni už juos gali būti tik kalnai.

Vėžys

Vėžiai linkę laikytis taisyklių ir tai atsispindi jų santykiuose su aplinkiniais. Juos erzina atviras prabangos demonstravimas, netvarka namuose ar darbe, nes yra tikri pedantai. Vėžys nemėgsta pernelyg didelio atvirumo ir pats nelinkęs atsiverti. Nepakenčia įkyrių prašeivų, nes mano, kad kiekvienas pirmiausia turi pasistengti pats. Vėžį erzina skubantys ir skubinantys, nes šio ženklo žmonės mėgsta viską apgalvoti. Šnairuoja į kelių erelius. Rizikingi manevrai tiek gatvėje, tiek asmeniniame ar darbiniame gyvenime – ne jiems. Vėžys neatleis už pažadų netesėjimą, nepakęs perdėto artimumo, familiarumo, ypač su mažai pažįstamu žmogumi, tačiau yra linkęs triukšmingai reikšti emocijas.

REKLAMA

Jei nenorite užrūstinti šio ženklo atstovų, neskubėkite kalbėti jiems apie jų trūkumus.

Liūtas

Liūtai ypač nepakenčia atviro melo, nepagarbos sau. Juos siutina humoro jausmo neturintis žmogus. Jei Liūtas juokina, juoktis privalo visi. Dosnieji Liūtai vengia godžių, šykščių žmonių. Liūtą gali erzinti nepažįstami žmonės. Ypač, jei jie bando kištis į jo gyvenimą. Mat Liūtas, kaip ir katinas, mėgsta vaikščioti vienas. Pavyduoliai partneriai – taip pat ne jiems. Jei mylite Liūtą ar Liūtę – pasitikėkite.

Mergelė

Mergelės nepakenčia netvarkos, taigi nebendrauja su chaotiškais, nevalyvais žmonėmis. Jos vengia gyvenimiška išmintimi apdovanotų žmonių, nes, pasak jų, niekas kitas taip nesuvokia reikalo esmės, kaip jos. Atsargiai žvelgia ir į smalsuolius bei prastus pašnekovus. Ne itin myli vaikus – šie trukdo susikaupti ir dirbti. Mergelė nepuola domėtis sekso subtilybėmis – ji save pataupo.

Svarstyklės

Draugiškas Svarstykles iš pusiausvyros išveda šiurkštūs ir agresyvūs asmenys. Jas nervina nestilingi, netvarkingi žmonės. Nors jų pačių namai gali būti apversti aukštyn kojomis, tačiau jos bus puikiai apsirengusios. Svarstyklės linkusios mąstyti, abejoti, todėl nervinasi, kai reikia kažką nuspręsti ar pasirinkti, susierzina, jei jas verčia ką nors padaryti. Į draugus renkasi linksmus žmones, nes linkusios liūdėti.

Skorpionas

Skorpionai per gyvenimą eina ryžtingai ir iki galo, tad juos nervina paviršutiniški žmonės. Jie nemėgsta silpnų, atlaidžių žmonių, taip pat – drįstančių jiems prieštarauti. Nes gali būti tik dvi nuomonės: Skorpiono ir neteisinga. Susidūrę su pataikūnais, jais pasinaudoja, o ne pasmerkia. Nepakantūs kritikai. Nesusieja savo likimo su bijančiais rizikuoti. Šaiposi iš svajotojų, mat patys siekia realių tikslų.

REKLAMA

Šaulys

Šauliai dažnai tampa kompanijų siela, todėl nepakenčia žmonių, linkusių juos užgožti. Be to, neatleidžia labiau išprususiems ar intelektualesniems. Šauliai nepakenčia pažadukų, žadėjai vesti – vesk. Nepatinka jiems ir silpni, o ypač nuobodūs žmonės. Kreivai žiūri ir į neišvaizdžius žmones, nes patys yra estetai iš prigimties. Dalija patarimus kitiems, bet nemėgsta, kai jiems pataria.

Ožiaragis

Ožiaragius siutina neveiklūs, pagerinti savo padėties neskubantys asmenys. Juos piktina ir menka žmonių savivertė bei jų statusas. Pasak jo, jei nieko nepasiekei, esi nevertas pagarbos. O jei pasiekei karjeros aukštumų – pademonstruok tai. Šio ženklo atstovai kreivai žiūri į žmones, neturinčius aiškių ateities planų ir tikslų.

Vandenis

Nepakelia išdavystės. Jis linkęs daug ką atleisti artimiesiems, tačiau ne išdavystę.Nemėgsta laisvės ir pasirinkimo apribojimų. Apeis arba perlips, bet nepasiduos.Mirtinas Vandenio priešas – rutina, kuri jį visiškai sužlugdytų.

Žuvys

Labiausiai nemėgsta skubėjimo ir melo. Jos įžvelgia net menkiausią apgaulę ir už ją neatleidžia. Žuvims labai nepatinka, jei kas nors netiki jomis. Įrodinės iki pasiutimo, o atsipalaidavusios gali prisipažinti klydusios. Žuvys anksti keliasi, todėl nemėgsta „pelėdų“. Pasak jų, šios yra tinginės. Nepakenčia nedėkingumo.

Parengė Ina Laumenytė


Rašyti komentarą...
M
Martynas
2020-09-18 14:06:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vėjus rašot
Atsakyti
0

V
Vi
2020-09-19 23:22:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesąmonės
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų