Medikai prašo skubios žmonių pagalbos – prisidėti gali kiekvienas

Nacionalinis kraujo centras kreipiasi į Lietuvos žmones – išseko visų grupių kraujo atsargos. Gydytojai ragina žmones nelikti abejingais ir prisidėti prie kraujo donorystės.

Pacientas  (nuotr. 123rf.com)

„Kiekvienas jaučiamės saugus tuomet, kai sveikata nekelia jokių rūpesčių. Gaila, tačiau ne visada pavyksta garantuoti, kad taip trokštamas saugumo jausmas mūsų neapleis ir šiandien.

Negandos gali mūsų tykoti bet kada ir bet kur. Jos nelaukia tinkamo laiko, o dažniausiai užklumpa netikėtai ir kai nesame tam pasiruošę. Lietuvos ligoninėse kiekvieną dieną pagalbos laukia pacientai, kuriems kraujas yra būtinas norint pagyti. Kraujo ligoniams reikia nuolat ir skubiai.

Šiandien vėl kreipiamės į jus, brangūs donorai. Jūsų pusvalandis laisvo laiko sergančiajam gali garantuoti taip trūkstamą saugumo jausmą ir žinojimą, kad ištikus nelaimei visada atsiras žmonių, kuriems tu rūpi.

Nelikime abejingi žmogiškumui. Būkime tais, kurie nesudvejos ir suteiks pagalbą tuomet, kai jos reikės“, – rašo Nacionalinis kraujo centras.


Rašyti komentarą...
C
Cha
2020-09-17 14:37:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai nereikėjo prisigalvoti nesąmonių su kažkokiu pseudo virusu ir užsidarius sėdėti. Dabar atsipaipaliojo, kai neliko kraujo
Atsakyti
0

L
Laiko tėkmė
2020-09-16 11:52:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sugadinta reputacija dėl prekybos krauju...
Atsakyti
0

P
P.S.
2020-09-17 14:40:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kai ligoniai prašė pagalbos, tai medikai užsidarę iki šiol.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų