Zodiako ženklams – gerų emocijų pliūpsnis: 1 iš jų išgirs svarbią žinią

Trečiadienis Zodiako ženklams tikrai neturėtų būti šykštus. Žaidės žada, kad šiandien dugelis galės džiugtis neišdildomais įspūdžiais, kurie vėliau atneš ir laimę.

Astrologija (nuotr. Shutterstock.com)

Avinas

Ši diena žada geras emocijas, tačiau gali būti, kad jomis pernelyg vadovausitės. Kartais reikia paklausyti ir proto balso. Palanku tvarkyti buities bei žemės reikalus, meistrauti, kurti. Galite įsigyti planuotą daiktą.

Tauras

Įdomių idėjų gali kilti, jei sumanysite keisti interjerą, asmeninį stilių. Susitiksite su žmonėmis, iš kurių galite tikėtis ir draugiškos pagalbos, ir mielo flirto.

Dvyniai

Galite sudalyvauti aktualiame renginyje, pristatyme, gauti svarbią žinią. Jums patiks reikšti jausmus, flirtuoti, išklausyti kitus. Tikėtinas išsiilgtas svečias.

Vėžys

Tai šeimyniška diena. Šeiminė ir asmeninė erdvė bus labai svarbi ir norėsis, kad į ją niekas nesibrautų nekviestas, neprašytas. Galite pasimėgauti ramiais žemiškais malonumais.

Liūtas

Jums norėsis naujų įspūdžių. Galite susisiekti su svarbiu žmogumi, įgyvendinti kūrybinį sumanymą. Tikrai nepasigailėsite, skyrę daugiau dėmesio savo išvaizdai, sveikatai, namų jaukumui, augintiniams.

Mergelė

Šiandien nepamirškite įvykdyti kitų skubių įsipareigojimų. Dėl to jums tik palengvės. Galbūt ir jūs atgausite skolą, draudimo išmoką.

Svarstyklės

Neblogas metas kreiptis į tarpininkus, o jeigu aktualu, tai eiti į konkursus. Netikėtumų galima tikėtis iš partnerio, tikriausiai pozityvių. Galbūt kils ypatingų meilės pagundų.

REKLAMA

Skorpionas

Tikėtina, kad turėsite galimybę ištaisyti kai kurias klaidas ar spragas. Neuždelskite su skolų grąžinimu. Nusimato projektų aptarimai, įdomūs susitikimai.

Šaulys

Šiandien galite sulaukti išsiilgto žmogaus iš užsienio. Tai išties gera diena susirašinėjimui su užsieniu, virtualioms pažintims.

Ožiaragis

Tikriausiai turėsite progų įgyti daugiau populiarumo, pripažinimo. Galite sudaryti naudingą sutartį ar įdomiai pasireklamuoti. Pagerės asmeniniai santykiai arba užsimegs reikšminga pažintis.

Vandenis

Diena bus kupina susitikimų ir įspūdžių. Kai kurie susitikimai gali turėti įtakos jūsų ateičiai. Galbūt kažkas iš draugų pasisiūlys patarpininkauti, supažindinti su reikalingu žmogumi.

Žuvys

Jeigu galite šiandien nieko rimto neveikti, tai ir neveikite. Pravartu šią dieną skirti atsipalaidavimui, pabuvimui vienumoje su savo mintimis, svajonėmis. Saugokite sveikatą.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
n
nermartma
2020-09-17 06:23:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pаžinčių svetainė suаugusiеms, norintiems sųsirаsti paartnęrį, norintiems pаšimylėti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų