TOP3 Zodiako ženklai – patraukliausi iš visų: nuolat spinduliuoja grožiu

Iš dvylikos Zodiako ženklų trys laikomi pačiais patraukliausiais. Žinoma, tai nereiškia, kad jie neturi trūkumų, bet išoriškai juos galima palaikyti tiesiog tobulais.

Asociatyvi nuotrauka  (nuotr. Shutterstock.com)

Vandenis

Nors čia kalbame apie išorinį grožį, Vandenis yra patrauklus tiek savo vidumi, tiek išore. Išoriškai jie patraukliausi, nes visada būna savimi, yra nepriklausomi ir gyvena taip, kaip nori. Šios savybės suteikia daug žavesio. Todėl jei vieną dieną eidami gatve pamatote nuostabiai gražų žmogų, labai tikėtina, kad tai bus Vandenis. Jie tiesiog spinduliuoja grožiu, kuriam sunku atsispirti.

Svarstyklės

Nuo Vandenių išorinio grožio srityje nedaug teatsilieka Svarstyklės. Svarstyklės – nuostabiai žavingos, kerinčios ir manipuliuoti mokančios būtybės. Jei viduje Svarstyklės ir turi keletą trūkumų, jos moka labai kruopščiai rūpintis savo išvaizda ir dievina visus gražius dalykus, todėl joms pavyksta atrodyti puikiai. Tai gali būti net nosies plastinės operacijos, botoksas ar riebalų nusiurbimas – Svarstyklės dėl grožio padarytų viską.

Mergelė

Mergelės fizinis grožis kyla iš jų nekaltumo, kuris visada žavi, tiek viduje, tiek išorėje. Žinoma, Mergelės, būdamos tyriausios iš visų Zodiako ženklų, šį skaistų grožį įkūnija ir, panašiai kaip Vandeniai, juo spinduliuoja. Tačiau Mergelės vis dėlto nešvyti taip, kaip Vandeniai – būtent todėl jos šiame sąraše užima trečiąją, o ne pirmąją vietą, kad ir kaip bebūtų gaila.


Rašyti komentarą...
V
Vandenė
2020-09-12 15:50:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip malonu skaityti,taip ir yra :);)
Atsakyti
-4

n
nesakysiu vardo
2020-09-12 18:07:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesąmonė. Pažinojau mergelę vieną, tai tokia "graži", kad negalėjo rasti vyro, taip ir liko sena pana ..Apskritai, iš kur jūs traukiat tokias nesąmones?
Atsakyti
-4

T
Tik
2020-09-12 21:59:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
vieną pazinojai.....As vieną irgi zinau kur smirda....
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų