Ant rankų liko svogūnų kvapas? Padės šie patarimai

Gaminant įvairius patiekalus, nepamainomais ingredientais dažnai tampa česnakai ar svogūnai. Tačiau juos supjausčius ir susmulkinus, ant rankų dar ilgai galima jausti stiprų jų kvapą, kuris teikia mažai malonumo, o kartais, net ir kruopščiai jas nuplovus, gali laikytis net kelias dienas.

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. shutterstock.com)

Ar galima kaip nors greitai ir paprastai „priversti“ rankas nustoti kvepėti česnakais ar svogūnais? Taip, ir tam pasitarnauti gali kasdien naudojami dalykai, rašoma openfit.com.

Dantų pasta ir burnos skalavimo skystis

Šios dvi priemonės itin lengvai padės atsikratyti nemalonaus kvapo. Viskas, ką reikia padaryti, tai ant vienos rankos delno užpilti šiek tiek burnos skalavimo skysčio, o ant kito – dantų pastos. Tada delnus trinti vienas į kitą maždaug 30 sekundžių ir nuplauti vandeniu.

Citrina

Kai gyvenimas jums duoda citrinų...naudokite jas, kad pašalintumėte česnako ir svogūnų kvapą! Pirmiausia pasitikrinkite, ar ant rankų nėra kokių nors žaizdelių. Tada išspauskite citrinos sulčių į vieną delną, patrinkite abu delnus kartu ir atsisveikinkite su nemaloniu aromatu.

Kavos pupelės

Paimkite šiek tiek kavos pupelių ir švelniai patrinkite jas tarp delnų. Tai ne tik padės panaikinti nemalonų kvapą, bet taip pat nušveis jūsų odą, todėl ji taps minkštesnė.


Rašyti komentarą...
J
Jomajo
2020-09-13 12:36:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia tada patepti karvės šūdu ir svogūnų kvapas dings
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų